1

Půjčka bez bankovního účtu – Půjčte si i když nemáte účet

Potřebujete akutně půjčit několik tisíc korun, jelikož do dalšího výplatního termínu je ještě daleko? Nevíte, z jakých zdrojů zajistíte opravu pračky či ledničky či z čeho zaplatíte rekonstrukci své kuchyně či novou dovolenou? Ať již jsou vaše aktuální potřeby jakékoliv, vězte, že východiskem z tíživé finanční situace, která v současné době potkává každou druhou rodinu, je půjčka bez bankovního účtu, která vám dočasně vytrhne trn z paty. Tato půjčka se tak stane vaším dočasným zachráncem v situaci, kdy máte hluboko do kapsy a potřebujete například zaplatit za určité služby či si přejete odcestovat k moři se svou rodinou. Nebankovní půjčky jsou půjčky, které mají a slouží především lidem.

V čem tkví tajemství nebankovní půjčky?

Nebankovní půjčka bez bankovního účtu je skvělou volbou pro všechny ty, kteří si z nějakého důvodu nemohou o půjčku zažádat přímo u bankovní instituce. Banky si totiž velmi často u svých klientů hledí především bonity, která pro ně při poskytování půjčky zásadní. Nebankovní půjčka se ovšem touto pro banky zásadní otázkou nezabývá. A to je nesporná výhoda, které mnoho lidí využije ve svůj prospěch. Banka totiž na potencionální klienty již ve dveřích hledí jako na možné neplatiče a svůj pesimistický postoj si zachovává i v průběhu celého vyřizování půjčky. Pro banku je bonita, tedy platební schopnost klienta velmi důležitá. Banky se kromě jiného musí držet i striktních pravidel, které jim udává ČNB, která těmto finančním institucím vydává oprávnění svou činnost vůbec vykonávat.

Dohled nad malými bankami je potom více než značný a pokud by banky neustále přijímaly klienty, kteří mají problém s placením svých závazků či se závazky stanou doslova nedobytnými, může se banka jakožto instituce dostat do značných potíží. Právě z tohoto důvodů se při žádosti o půjčku v bance setkáte také kromě doložení výše vašeho příjmu i s tím, že vás banky bude lustrovat v takzvaném registru dlužníků, který pro ně obsahuje základní informace o tom, jaká je vaše platební morálka. V případě, kdy máte v tomto registru záznam, můžete u banky na půjčku rozhodně zapomenout.

Půjčí mi nebankovní instituce, když mám záznam v registru dlužníků?

Napadá vás jistě otázka, zdá je pro vás půjčka bez bankovního účtu k mání i v případě, kdy máte tento nelichotivý záznam v registru dlužníků. Je jedno, zda tento záznam pochází z dob dávno minulých či se jedná o čerstvý zápis, ať tak či onak půjčka bez vlastního účtu bude vaše. Tudíž pokud i vás trápí u vašeho jména škraloup v podobě nelichotivého označení neplatič, nevěste hlavu, protože u nebankovní společnosti máte i vy dveře vždy otevřené.

Jak si o nebankovní půjčku zažádat?

Půjčka bez bankovního účtu je k mání všem, kteří chtějí ve svém životě leccos změnit a o danou půjčku si zažádají a to například elektronickou formou pomocí on-line formuláře či za pomoci SMS. SMS Půjčka ihned úplně každému je k dispozici v případě, kdy vyplníte krátký on-line formulář, který naleznete na stránkách dané nebankovní společnosti, a k jeho vyplnění vám postačí pouze několik nezbytných údajů, které hravě opíšete z vašeho občanského průkazu. Po odeslání krátkého formuláře vás bude kontaktovat nebankovní specialista, který vám poskytne důležité informace o dalším průběhu a zpracování celé půjčky. Další možností, jak si o půjčku zažádat je možnost formou SMS zprávy, kterou pouze ve správném znění odešlete na dané telefonní číslo. Ihned po odeslání budete opět vyrozuměni o průběhu vaší žádosti a jejím následném schválení. Odpadnou vám tak starosti, které jsou spojené například s tím, že v mnohých případech musíte osobně přijít na pobočku a po zdlouhavém administrativním průběhu půjčky budete několik dalších desítek minut čekat na vyrozumění, zda vám bude půjčka poskytnuta či nikoliv.

Musím vlastnit bankovní účet, pokud chci získat nebankovní půjčku?

Tato otázka vás může jistě napadnout a to spíše v dnešní době, kdy je téměř samozřejmostí vlastnit jeden či více bankovních účtů. I přesto ovšem jsou nebankovní půjčky kde opravdu půjčí k dispozici i těm, kteří jsou buď zarytými odpůrci, kteří o bankovní účet z jakéhokoliv důvodu nestojí či pouze nechtějí bankovní účet vlastnit. Velmi pohodlně si tak můžete peníze nechat zaslat například pomocí poštovní poukázky, kde ovšem musíte počítat s jistým poplatkem a nebo si peníze nechat donést až do domu nebankovním kurýrem. V každém případe, své peníze dostanete opravdu ve velmi krátkém čase, který jak jistě víte, velmi často hraje velmi důležitou roli.

Můžu si o půjčku zažádat i o víkendu?

Ano, půjčka ihned na účet o víkendu opravdu není žádným nemožným úkolem, se kterým by si nebankovní společnosti neporadila. O nebankovní půjčku si můžete požádat i ve dnech pracovního klidu, kdy byste se pouze stěží dovolali u některé z bankovních společností. Ty mají své dveře ve svátek a samozřejmě i o víkendu veřejnosti jak jinak než zavřené. Tato možnost tak dokonale řeší i ty případy, kdy potřebujete akutně peníze na lékařskou péči či na nákup základních potravin, které se bohužel přehouply přes váš povolený rodinný rozpočet.

Kolik si můžu půjčit?

Zajímá vás, kolik peněz si můžete u nebankovní společnosti půjčit? Půjčka do 5000 okamžitě všem bývá velmi často schvalována ještě tentýž den a peníze obdržíte obratem. Třeba taková sms půjčka ihned na bankovním účtě potěší všechny ty, kteří potřebují akutně například zaplatit některou svou půjčku či mají neodkladný závazek, který čeká na své zaplacení ještě tentýž den. Velmi často si klienty půjčují menší částky, které jsou krátkodobějšího charakteru a patří mezi takzvané rychlé půjčky, které často klientům slouží k uspokojování různých závazků či k nenadálým událostem. Také si takto lidé půjčují peníze v případě, kdy chtějí nakoupit dárky pro svou rodinu či odcestovat na dovolenou. Půjčit si ovšem můžete mnohem více než jen 5000 Kč. Záleží pouze na vás, jakým způsobem jste schopni splácet danou půjčku a na co vám dané peníze skutečně budou.

Na co si mohu půjčit?

Nebankovní půjčky jsou tu především pro klienty. Tudíž je zcela a pouze na vás, jak tuto půjčku, která je neúčelová využijete. Je tedy zcela na vás, kterým směrem se budou peníze, které vám nebankovní společnost půjčí ubývat. Pokud je investujete do svého dalšího vzdělávání, do svých dětí či pokud jimi umoříte své dluhy, které vás tíží a nedovolí vám v noci v klidu spát, je pouze ve vašich rukách. Zaplatit si tak můžete například opravu svého automobilu, novou kuchyňskou linku či využít výhodné nabídky letní dovolené, kterou si konečně budete moci letošní léto dovolit. Peníze rovněž můžete výhodně investovat či nakoupit dárky k Vánocům pro své nejbližší.

V každém případě se ovšem vždy vyplatí dostatečně velká obezřetnost, která by vás měla provázet již při samotném hledání té nejvhodnější možné a především dostupné půjčky. Nejspíše není nutné nikomu připomínat, že by každý potencionální klient měl vždy dobře promyslet, na co si peníze chce ve skutečnosti půjčit. Problémy do kterých se klienty mohou nevědomou a unáhlenou půjčkou dostat jsou více než fatální a mnohdy nekončí jen těžkými psychickými problémy. Proto vždy raději několikrát popřemýšlejte o tom, zda se bez půjčky obejdete či nikoliv. Rozhodně tímto způsobem předejdete celé řadě problémů.

admin

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *