2

Půjčky na směnku od soukromých osob

Je pro vás momentální finanční situace více než náročná? Nezvládáte platit své dluhy z minulosti či současnosti a navíc si ještě dávat nějakou tu korunu na stranu pro všechny případy? Přišli jste o zaměstnání či vám momentálně vaše zdraví nedovolí pracovat a stát se o vás neumí postarat? V tom případě je východiskem ze všech těchto politování hodných událostí více než jasné. A sice půjčka na směnku ihned bez poplatku. Tato forma půjčky z rukou fyzických osob, které chtějí zhodnotit své peníze či z rukou nebankovních institucí, které si tímto způsobem chrání včasné zaplacení dluhů i s úroky, je tím správným řešením tehdy, máte li trable s penězi a chcete tuto trýznivou situaci řešit, co možná nejvíce efektivně.

Proč je tato forma půjčky výhodná?

Odpověď na otázku, pro jsou půjčky na směnku od soukromých osob či nebankovních institucí tak výhodné, je prostá. Tyto formy půjček jsou totiž extrémně rychle vyřízené a to v 99% k plné spokojenosti klienta. U bankovních služeb tomu totiž bývá daleko hůře a to zejména proto, že si banky velmi ostražitě hlídají bonitu svých klientů, respektive jejich platební schopnost a tak se často stává, že banka půjčku klientovi se záznamem v registru dlužníků či dokonce nezaměstnanému klientovi neposkytne. To samé platí i v případě, má li potencionální zájemce nedostatečný příjem na to, aby se vešel do striktní tabulky bankovní sféry, která si hlídá každou korunu příjmu svého klienta a na základě toho se poté rozhodne, zda v půjčce vyhoví či nikoliv. Tato striktní pravidla víceméně potencionální klienty odradí již v samotném zárodku, tudíž se poté rozhodnou raději přesedlat k nebankovní společnosti, která je v těchto věcech mnohem více benevolentní a se zřizováním půjčky pro klienty, kteří nemají tak vysoké příjmy či mají záznamy v registrech dlužníků, nedělají zbytečné komplikace. Půjčky na směnku z vlastních zdrojů, jsou tak tedy velmi žádanou komoditou a to jak u soukromých investorů, tak i u nebankovních společností.

Mohu si o půjčku zažádat, i když mám na své jméno vypsanou exekuci?

Půjčky na směnku od soukromých osob či od zmíněných nebankovních institucí, jsou klientům k dispozici i tehdy, mají li na své jméno vypsanou exekuci a trápí je tak dluhy z mládí či dob současných, které bohužel ve stávajícím systému nejsou schopni svým věřitelům v plné výši splatit. Tento fakt tak ještě více nahrává do karet institucím, kterým nevydává oprávnění ČNB a které nejsou tolik závislé na striktních pravidlech v oblasti půjček. Půjčka na směnku ihned na ruku tak může být vaše i v případě, máte-li na své jméno vypsanou exekuci či vás trápí jakýkoliv jiný problém, který by se mohl postarat o to, abyste u běžné banky nezískali kýženou finanční hotovost. Exekuce tak rozhodně není tím, co by vám zkřížilo cestu za požadovanou půjčkou. Půjčka na směnku s exekucí rozhodně není ničím nemožným.

Půjčka na směnku chrání věřitele

Možná jste již slyšeli, že půjčky na směnku od soukromých osob, jsou špatnou volbou a že se jedná o lichvu, okrádání lidí v nouzi a podobně. Ano, pokud budete spolupracovat s pofiderními lidmi, kteří se snaží na základě dobře vytvořených webových stránek či naprosto okouzlujícího charismatu zaujmout svého potencionálního klienta a nekonají svou „profesi“ příliš svědomitě, je více než jasné, že máte, co dočinění s podvodníkem či lichvářem, který se stal výjimkou, která bohužel potvrzuje pravidlo. V těchto případech tak musíte být více než obezřetní a to především proto, že v případě, kdy podepíšete nekalou smlouvu, která vás poškodí, a vy se poté dostanete do začarovaného kruhu dluhů opředeného neskutečně vysokými úroky, bude se vám z této svízelné situace jen těžko vycházet. Proto musíte mít vždy na paměti, že pokud se rozhodnete pro tento typ půjčky, musí být daná půjčka na směnku opatřena ujednáním, které nepoškodí ani jedno zúčastněnou stranu. Proto si vždy dobře přečtěte všechna ujednání smlouvy před tím, než vezmete do ruky pero a listinu podepíšete. Vždy mějte na paměti, že půjčka na směnku vždy a za každých okolností chrání věřitele a to tak, že mu svým způsobem poskytne jistotu ve formě cenného papíru ve vrácení dlužné částky i s úroky.

Půjčky na směnku od nebankovních společností

Mnohdy se spíše doporučuje, aby půjčka na směnku byla zřízena u některé z nebankovních institucí. Důvod je přitom prostý a tím je jistota v tom že vás nebankovní společnost nezradí a bude s vámi, jakožto se svým klientem nakládat o poznání lépe než soukromá osoba. Je ovšem vždy pouze na vás, pro jaký typ se rozhodnete. Zda zvolíte cestu soukromých investorů či se oddáte do rukou nebankovní společnosti a půjčku si vezmete zde. Ve své podstatě se mezi těmito formami nenaskýtá velké množství odlišností, jedná se spíše o to, v jakých rukách se budete cítit bezpečněji. Nebankovní půjčky na směnku jsou ale dle údajů jednotlivých společností, daleko více populární.

Jak si o půjčku mohu zažádat?

Nejspíše vás bude zajímat, jak si o danou formu půjčky budete moci zažádat. Půjčka v hotovosti Praha, Brno, Ostrava či i jiná menší města nabízejí danou formu půjčky ve formě nebankovní půjčky, tedy takové, kterou si zřídíte u nebankovní instituce anebo můžete o tuto půjčku rovněž v jakémkoliv koutě naší země požádat soukromého investora, který má peníze nazbyt a chce je touto formou investovat. Pokud se budeme zaobírat danou půjčkou u nebankovní instituce, stačí, když vyplníte krátký on-line formulář, který je na webových stránkách každé nebankovní společnosti k dispozici, uvedete o sobě pár údajů, které snáze vyčtete například ze svého občanského průkazu a do několika málo minut můžete očekávat telefon, ve kterém se vám ozve finanční pracovník, který shrne celou vaši poptávku po dané půjčce a sdělí vám stanovisko společnosti o udělení dané půjčky. Poté je pouze a jen na vás, jakým způsobem si danou hotovost necháte doručit. Máte na výběr totiž hned z několika možností. Nechat si peníze zaslat na bankovní účet, což zní jako možnost, která je nejvíce pohodlná a rychlá, anebo si peníze nechat zaslat pomocí složenky, zde ovšem musíte počítat s jistým časovým prodlením a poplatky za takovouto platbu anebo si můžete peníze nechat přinést až do svého domu finančním kurýrem. Tudíž získáte peníze rychle a na ruku, možná ještě tentýž den. V případě, kdy se rozhodnete oslovit soukromého investora, sjednáte si nejprve osobní schůzku s daným investorem a proberete vše podstatné, co bude danou půjčku ve formě směnky provázet. Poté se již domluvíte na všech skutečnostech rozhodných pro získání půjčky a podepíšete po důkladném pročtení vše podstatné ke zdárnému zřízení půjčky.

Na co si vůbec mohu peníze půjčit?

Daná půjčka je takzvaně neúčelová, což v překladu znamená, že si s ní můžete nakládat jakkoliv uznáte za vhodné. Můžete například investovat do vzdělání sebe či svých dětí, koupit své rodině skvělou letní dovolenou či kupu dárků k Vánocům anebo můžete investovat do rekonstrukce své kuchyně či jiného zákoutí vašeho domova. Dále také můžete peníze investovat do nákupu nemovitostí či na umoření svých stávajících dluhů, což je rovněž jednou z možností, jak se alespoň částečně dostat z dluhové pasti. Vždy ovšem mějte na paměti, proč si vlastně dané peníze půjčujete a zda je vaše situace opravdu tak špatná, že neexistuje jiná forma pomoci než půjčka. Dále se vždy obezřetně dívejte na to, co podepisujete a řiďte se svým zdravým rozumem, ať se dříve nebo později neocitnete na hranici chudoby.

admin

2 Comments

  1. Dobrý den poptávám půjčku na 250 000,-
    Klidně od lichvaře na směnku. Se splácením nebude problém, měsíční příjem 20 až 25000,-
    Bez poplatků předem.
    Děkuji

  2. Nutně schanim půjčku na směnku potrebuju ještě dnes obmos 30000 kc
    Jsem 7 mesicu po insolvenci mam staly prijem 27000 splácet můžu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *