0

Ferratum půjčka – recenze, zkušenosti a diskuze

Ferratum Bank patří mezi přední české společnosti poskytující krátkodobé úvěry. Půjčit si můžete už od 500 Kč až po 10 000 Kč. Splatnost půjčky je od 7-45 dní. Společnost Ferratum byla první v Evropě, která začala poskytovat krátkodobé úvěry a od té doby si vybudovala stabilní postavení na trhu. Její služby využilo už několik milionů klientů ve dvaadvaceti zemích světa. Pokud jste se tedy dostali do finanční tísně nebo vám prostě jen chybí peníze na cokoliv, je pro vás půjčka Ferratum k dispozici nonstop.

Rychlá recenze půjčky Ferratum

 • Půjčka od 1000 Kč až 10 000 Kč
 • Splatnost 7-45 dní
 • Podat žádost může každý občan ČR, kterému je od 21 – 85 let
 • Rychlost vyřízení 10 minut
 • Prodloužení půjčky: ANO
 • Vyřízení online bez osobní schůzky: ANO
 • Vyplacení peněz složenkou nebo na účet

ferratum

Jak půjčku získat

Získání půjčky Ferratum je velice jednoduché a rychlé. Vše co budete muset pro získání půjčky udělat je vyplnit jednoduchou online žádost. V žádosti si jednoduše zvolíte kolik a na jak dlouho si chcete půjčit. Pak ještě vyplníte své osobní údaje a žádost odešlete. Potom vám během 10 minut přijde vyrozumění v SMS zprávě o tom zda vám byla půjčka schválena nebo nikoliv. Pokud si půjčujete poprvé, budete ještě navíc kontaktování zákaznickou podporou, která s vámi probere detaily půjčky. Zpracování žádosti probíhá díky automatickému systému nonstop 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Při kladném vyřízení vaší žádost jsou peníze ihned odeslány.

Nabízíme vám přehlednou tabulku poplatků, kde velice rychle zjistíte kolik vás bude půjčka u Ferratum stát. V tabulce je přehledně uvedena půjčená částka, doba splatnosti a poplatek za půjčení.

[table id=4 /]

Ferratum Bank

Výhody půjčky

 • Vyřízení do 10 minut
 • Kompletně online bez osobní schůzky
 • Bez registru
 • Bez doložení přijmu
 • Bez ručitele
 • Možnost 2 krát prodloužit dobu splatnosti
 • Půjčka i pro ženy na mateřské nebo důchodce

Nevýhody půjčky

 • Maximální půjčená částka 10 000 Kč
 • Půjčka až od 21 let
 • Vyšší úroky

Prodloužení půjčky

Ferratum nabízí tak jako řada dalších společností poskytující krátkodobé půjčky možnost prodloužení půjčky. Prodloužit půjčku lze u Ferratum dokonce 2 krát a to vždy po 30 dnech. Celkem lze tedy půjčku prodloužit až o dalších 60 dní. Žádost o prodloužení půjčky lze podat bud online pomocí formuláře nebo SMS. Poplatek za prodloužení půjčky, se odvíjí vždy od toho, kolik jste si půjčili a o kolik dní si chcete splatnost půjčky prodloužit. Poplatek je pak nutné zahrnout do celkové částky a pak splatit najednou.

 

Tabulka poplatku za prodloužení půjčky

[table id=3 /]

Sance za nesplacení půjčky

Pokud by se vám nepodařilo půjčku Ferratum splatit v požadovaném termínu, hrozí vám sankce za nesplacení půjčky. Výše sankce je 10% z dlužné částky týdně po dobu 45 dní. Po 45 dnech, je vaše pohledávka předána inkasní agentuře, kde se poplatek pohybuje mezi 600 – 900 Kč. Dále budete při zpoždění nebo nesplacení nahlášeni do registru dlužníků, což vám zhorší získání půjčky v budoucnu. Je proto daleko výhodnější splatit půjčku včas. Jestli u vás tahle situace nastala, kontaktujte zákaznický servis na telefonním čísle 245 001 715 a domluvte se na případném postupu. Zákaznický servis je k dispozici 24 denně 7 dní v týdnu.

Nejčastější dotazy k půjčce Ferratum

 1. Jaké doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat? K vyřízení není potřeba žádného zvláštního dokladu, obejdete se i bez dokladu o přijmu, který společnost Ferratum nepožaduje. Celá půjčka se vyřizuje online nebo pomocí SMS.
 2. Jak rychle získám peníze? Získání peněz je u ferratumu velice rychlé. Ihned po odeslání vaši žádosti se do 10 minut dozvíte o schválení nebo zamítnutí půjčky. Při schválení vám jsou peníze okamžitě odeslány na váš bankovní účet, kde je budete mít nejpozději následující pracovní den k dispozici.
 3. Nemůžu půjčku splatit v požadovaném termínu, co mám dělat? Ferratum nabízí možnost 2 krát prodloužit stávající půjčku. Prodloužit si jí můžete klidně o dalších 60 dní. Více o prodloužení půjčky najdete v odstavci prodloužení půjčky.
 4. Nebyla mi půjčka schválena, co mám dělat? I když jsou požadavky na klienty, kteří žádají o půjčku velice benevolentní, tak ne vždy je půjčka schválena. Pokud vám tedy byla půjčka zamítnuta, tak jste pravděpodobně neprošlo scoringem a nezbývá nic jiného než si půjčit u některé z dalších společností. Případně kontaktovat zákaznický servis na čísle 245 001 715.
 5. Kolik za půjčku zaplatím? To kolik vás bude půjčka stát, záleží na tom, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Více se dozvíte v naší přehledné tabulce splátek.
 6. Můžu požádat o další půjčku, i když už u vás jednu půjčku mám? Bohužel je možné mít jen jednu aktivní půjčku, až stávající půjčku splatíte je možné obratem požádat o další klidně ve větší výši.

ferratum2

Společnost Ferratum nabízí velmi rychlé řešení finančních problému, i když za trochu větší poplatek můžete získat peníze prakticky okamžitě. Navíc může půjčku využít prakticky kdokoliv, komu chybí peníze. Ferratum totiž po svých klientech, nepožaduje žádné dokládání přijmu a ani nenahlíží do registru dlužníků. Máte tak peníze bez zbytečného dokládání. Peníze je pak možné využít na cokoliv, není totiž potřeba dokládat účel a ani to na co byly peníze s půjčky využity. Využit jí tak můžete klidně na zaplacení stávajících dluhů.

Máte osobní zkušenost s půjčkou Ferratum? Podělte se sní dole v komentářích. Děkujeme.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *