0

Japonská půjčka – recenze, zkušenosti a diskuze

Na trhu se objevila nová finanční půjčka s názvem Japonská půjčka (dříve ClickCredit člen skupiny Home Credit). Půjčku poskytuje nebankovní společnost Click Credit s.r.o která nabízí možnost půjčky od 1 000 Kč do 4 999 Kč pro opakované klienty pak až 15 000 Kč. Japonská půjčka má splatnost 30 dní, (pokud zvládnete splatit půjčku do 14 dnů, neplatíte žádné poplatky a půjčku tak získáte úplně zdarma) když by se vám naopak nepodařilo půjčku ani do 30 dnů splatit, je možné si jí až 5 krát prodloužit tedy až na celých 150 dnů. Japonská půjčka vám také nabízí naprosto bezkonkurenční úroky, kdy za každou půjčenou tisícovku zaplatíte pouhých 33 Kč. Můžete tak získat potřebné peníze za opravdu symbolický poplatek.

japonská půjčka žádost

Jak půjčku získat?

Získání je velice rychlé a snadné. V žádosti si vyberete, kolik si chcete půjčit, na výběr máte částky 1000 Kč, 2000 Kč, 3000 Kč, 4000 Kč, 4999 Kč. Po zvolení částky, jste pak odkázaní na další část žádosti, kde vyplníte svůj e-mail a číslo vašeho mobilního telefonu. V dalším kroku je pak nutné vyplnit osobní údaje, jako je Vaše jméno a příjmení, státní příslušnost, trvalý pobyt, rodné číslo, místo narození, číslo občanského průkazu a jeho platnost, informace o vašem bankovním účtu. Dále je možné zvolit příplatkové služby. Poté je vaše žádost okamžitě posouzena.

japonska-pujcka

Volitelné služby

Japonská půjčka nabízí možnost, zvolit si za poplatek volitelné služby. První ze služeb je Expres výplata, kdy je možné získat peníze do 10 minut od okamžiku odeslání ověřovacího poplatku 1 Kč. Služba Expres výplata stojí 199 Kč jednorázově a je možné jí využít jen tehdy, kdy je možné, garantovat rychlé doručení peněz v opačných případech nejde službu využít. Pokud byste přesto službu využili a peníze k vám včas nedorazily, je nutné kontaktovat zákaznickou podporu, která poplatek stornuje. Při nevyužití služby „Expres výplata“ jsou vám peníze odeslány klasicky do 24 hodin pracovního dne. Další s doplňkových služeb je SMS servis. Jedná se o službu, která vás bude pomocí SMS upozorňovat na všechny důležité termíny spojené s vaší půjčkou. Jedná se například o blížící se termín splatnosti, odložení termínu splatnosti, nebo když půjčku splatíte. Aktivace služby SMS servis stojí 49 Kč jednorázově.

Příklady splátek

Všechny půjčky jsou u „Japonské půjčky“ se splatností 30 dní jediné, co se liší, je částka kterou je nutné splatit. Zjistit kolik za půjčku zaplatíte je velice jednoduché, jelikož za každou půjčenou tisícovku je poplatek 33 Kč. Pokud si tedy půjčíte 1000 Kč, bude nutné splatit jen 1033 Kč, při 4999 Kč splatíte 5164 Kč. Jedná se o naprosto bezkonkurenčně nízké poplatky, které u žádné jiné společnosti nenajdete.

Výhody půjčky

 • Nejnižší poplatky na trhu
 • Splatnost půjčky do 14 dnů úplně zdarma
 • Možnost až 5 krát prodloužit půjčku
 • Pro opakované klienty půjčka až 15 000 Kč
 • Rychlost vyřízení do 10 minut

Nevýhody půjčky

 • Větší důslednost při schvalování úvěru

Nejčastější dotazy

 1. Co vše musím splňovat, abyste mi půjčku poskytli? Pro schválení půjčky není potřeba nic zvláštního, stačí být občanem české republiky a mít více než 18 let.
 2. Jaké doklady jsou potřeba pro schválení půjčky? Pokud si půjčujete poprvé, bude po vás v průběhu žádosti požadováno sdělení čísla občanského průkazu a jeho platnost. To je vše při půjčce do 4999 Kč. Při opakované půjčce nad 5000 Kč, je pak požadován další doklad totožnosti, kde můžete použít řidičský průkaz nebo cestovní pas. Dále je potřeba oba doklady totožnosti oskenovat a nahrát (uploadovat) do žádosti.
 3.  Je potřeba pro schválení půjčky potvrzení o přijmu? U půjčky do 4999 Kč, není nutné dokládat žádné potvrzení o přijmu. Při půjčce nad 5000 Kč (opakovaná žádost) už ale bude nutné váš příjem doložit.
 4. Moje žádost byla zamítnuta proč? Posouzení každé žádosti probíhá individuálně u každého klienta. Pokud byla vaše žádost zamítnuta, pravděpodobně jste nesplňovali nutné kritéria pro schválení. Opětovně můžete o půjčku požádat za 30 dní.
 5. Jednu půjčku už u vás mám, chci si vzít další. Je to možné? Bohužel není, je možné mít aktivní jen jednu půjčku, kterou nelze v průběhu nijak měnit. Až půjčku splatíte, můžete klidně požádat o další ve větší výši.
 6. Můžu požádat o půjčku, i když jsem cizinec? Ano, o půjčku může požádat klidně i jste cizinec, pokud máte trvalý pobyt v České republice.

Rychlý přehled Japonské půjčky

 • Půjčka od 1000 Kč – 4999 Kč pro opakované klienty až 15 000 Kč
 • Fixní doba splatnosti 30 dní možnost prodloužení až na 150 dní
 • Celá půjčka se dá vyřídit online
 • Zpracování žádost probíhá automaticky do pár minut
 • Rychlost odeslání peněz do 24 hodin při aktivaci služby Expresní výplata pak do 10 minut
 • Pro vyřízení půjčky stačí jen občanský průkaz
 • Půjčka je při splacení do 14 dnů úplně zdarma
 • Jedná se o nejlevnější mikropůjčku na českém trhu s naprosto férovými podmínkami

Naše recenze

Japonská půjčka nabízí aktuálně ty nejmenší poplatky za půjčku na českém trhu. Samotné vyřízení je velice rychlé a snadné a peníze jsou při expresní platbě vypláceny do 10 minut. Právem je proto označována za nejférovější a nejlepší krátkodobou půjčku na trhu. Pokud jste se tedy dostali do finančních potíží, je Japonská půjčka to nejlepší řešení, jak si půjčit potřebné peníze. Peníze je pak možné navíc použít na cokoliv.

japonská půjčka žádost

Máte s Japonskou půjčkou osobní zkušenost? Podělte se sní dole v komentářích. Děkujeme

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *