0

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Za problémové klienty jsou považování ti, kteří mají jen velmi malou bonitu nebo mají problém se splácením půjčky. Takovým klientům je nejčastěji půjčka zamítnuta. Zamítnuté žádosti ale většinou získají žadatele v bance nebo některých nebankovních společnostech, které nejsou ochotny problémovým klientům půjčku poskytnout. Vždy to záleží na dané společnosti, jak moc rizikovým klientům je ochotna půjčku poskytnout. Aktuálně figuruje na českém trhu několik společností, které ale jsou ochotny poskytnout půjčku i klientům, kteří jsou problémoví nebo velmi rizikoví, jedná se především o nebankovní společnosti. Kromě nebankovních společností je ale možné získat půjčku i od soukromé osoby, která půjčuje své soukromé peníze a nemají tak problém poskytnout půjčku i problémovým klientům.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

K takovým klientům, kterým bývají většinou půjčky zamítnuty, patří lidé, kteří se dostali do registru dlužníků. Bankám je jedno, že jste se třeba do registru dostali nedopatřením a že jste se jen opozdili se splacením faktury za telefon, kterou jste přehlédli. Jakmile už máte zápis v registru, je šance získání půjčky v bance téměř nulová.  Všechny banky si registry navzájem sdílejí a tak i když půjdete do další banky, půjčka vám bude opět zamítnuta. Dalším z důvodů proč bývá většina půjček zamítnuta, je také nedostatečný příjem žadatele. V každé bance a také některých nebankovních společností je příjem žadatele o půjčku vždy ověřován a pokud žádný příjem nemáte nebo ho máte jen velmi malý, nepovažují vás banky za dostatečně bonitní pro půjčku a tak je půjčka téměř vždy zamítnuta. S půjčkou v bance tak mají především studenti, maminky na mateřské nebo důchodci. Někteří klienti zase mají svůj příjem pro půjčku dostatečný, ale nemůžou nebo ho nechtějí doložit. Pokud patříte mezi problémovou skupinu žadatelů, je vašim jediným řešením sjednáním půjčky od některé z nebankovních společností nebo soukromých investorů, které vám klidně půjčí i když jste problémový klient. Musíte ale počítat s tím, že půjčka nebude nijak levná a celkem za půjčku můžete zaplatit daleko víc, než za klasickou půjčku. Půjčky od soukromých osob jsou také poměrně rizikové, protože se mezi nimi pohybují i neseriózní věřitelé. Pokud ale půjčku opravdu potřebujete, je nejlepší se obrátit přímo na věřitele, který vám půjčku poskytne. Takových společností je hned několik a každá společnost nabízí různé podmínky půjčky. Mezi klasické půjčky pro problémové klienty určitě patří i SMS půjčky. Jedná se většinou o malé krátkodobé půjčky. Půjčit si tak můžete maximálně jen 10000Kč a to se splatností několik týdnů. U takové půjčky ale většinou neprobíhá žádné ověřování žadatele a tak není problém půjčku získat.

I když, mají nebankovní půjčky pro problémové klienty poměrně velké náklady, přesto patří k oblíbeným způsobům získaní půjčky především u těch, kteří mají malou bonitu a rychle potřebují peníze. Přesto doporučuje, abyste si půjčku pro problémové klienty sjednávali až tehdy, když jí opravdu nutně potřebujete a neobejdete se bez ní. Určitě není rozumné brát si další půjčku, pokud už stávající půjčku nedokážete splácet a vytloukat tak půjčku půjčkou. Půjčku si vezměte až tehdy, když víte, že jí budete moci bez problému splácet. Nebankovní půjčka pro problémové klienty vám tak klidně dokáže poskytnout peníze, které zrovna potřebujete.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *