0

Nebankovní půjčky do 24 hodin – kolik si lze půjčit a kde?

Většina lidí, kteří si chtějí půjčit, hledají takovou půjčku, která by se dala sjednat co nejrychleji a to nejlépe v řádu několik minut nebo hodin a díky internetu a online půjčkám, to také není žádný problém. Půjčky online vám totiž nabízím velmi snadné sjednání jakékoliv s finančních půjček a to v rychlosti i několika mála desítek minut nebo do 24 hodin. Půjčka do 24 hodin tak patří k nejrychlejším půjčkám, které jsou pro lidi dostupné. Jedná se navíc o velmi jednoduchý způsob, jak se dá půjčka vyřídit. U těchto malých půjček, které se dají rychle sjednat, totiž není potřeba nic dokládat a tím se dá půjčka poskytnout ve velmi krátkém čase. Pro získání půjčky bude navíc jen potřeba, abyste si vyplnili jednoduchou žádost na základě, které vám bude půjčka schválena a peníze vyplacena na váš bankovní účet. Vyplacení peněz z půjčky patří mezí nejoblíbenější způsob, jak dostat peníze ke klientovi a je to především kvůli rychlosti, kdy samotný převod trvá jen několik minut.

Společností, které vám můžou půjčku do 24 hodin poskytnout, je několik a každá ze společností má specifické požadavky na klienta a taky na půjčku. U některých společností se půjčku do 24 hodin neobejde bez doložení přijmu nebo náhledu do registru dlužníků za to u některých společností není problém, pokud máte zápis v registru dlužníků nebo že nemáte žádný doložitelný příjem. Poplatky u půjček jsou také různé a vždy specifické u každé společnosti. Všeobecně ale platí, že čím více dokážete za půjčku ručit nebo můžete doložit co nejvíce dokumentů, tím je půjčka výhodnější. To ale třeba neplatí u SMS půjček, kde se dá získat půjčku klidně i do hodiny a není u ní potřeba skoro nic, většinou stačí jen, když odešlete žádost a pak počkáte, než vám peníze přijdou na účet. SMS půjčky jsou také novodobý trend, kdy je využívá stále více lidí a na trhu se objevují stále nové společnosti, které tento specifický druh půjčky poskytují. U všech nebankovních půjček lze pak peníze u půjčky využít na cokoliv, na co je zrovna potřeba, protože nebankovním společnostem je na rozdíl od bank, úplně jedno na co peníze z půjčky využijete. Většina půjček do 24 hodin má také krátkou dobu splatnosti, kdy je nutné splatit půjčku již do několika týdnů. Pokud i po několika týdnech nemáte peníze  na její splacení, je možné si za poplatek, nechat půjčku prodloužit klidně i na dvojnásobnou dobu, do které jste měli stávající půjčku splatit. Pojďme se teď podívat na seznam solidních poskytovatelů půjček kterým nedělá problém vám půjčku do 24 hodin poskytnout.

Ferratum

Ferratum je jednou z finančních společností, se kterou si můžete k penězům dostat velmi rychle a to klidně i do několika minut. Ferratum byla v česku mezi prvními společnostmi, které začaly poskytovat celkovou půjčku online, u které jste nemuseli nic podepisovat a ani nikam chodit. Velikost finanční částky, kterou si můžete u společnosti půjčit, je od 500kč do 10000Kč. Jestli je tedy pro vás 10000Kč málo a potřebujete si půjčit více, budete se muset obrátit na některou z jiných společností. Splatnost Ferratum půjčky úměrná půjčené částce je tedy potřeba počítat s tím že si lze půjčit maximálně na jeden měsíc. Pokud by ale pro vás byl měsíc krátká doba na splacení, je možné si po měsíci půjčku za poplatek prodloužit, klidně i o několik dalších týdnů. Půjčku lze navíc prodloužit hned 2 krát, takže klidně si jí můžete prodloužit až o 60 dní. Poplatek za prodloužení je vždy závislý na půjčené částce, ale pokud byste měli půjčených 10 000Kč a chtěli si splatnost prodloužit o dalších 30 dnů, zaplatíte na poplatcích celkem 3300Kč.

Zaplo

U zaplo vyřídíte půjčku také do několika minut, ale můžete si zase půjčit více než Ferratum. Zaplo patří na nebankovním trhu mezi nové společnosti, které poskytují půjčky v řádu několika minut. Půjčit si můžete klidně až 12500Kč a nebo jen 1000Kč. Pokud jste ale u společnosti nový, budete si moct půjčit jen 5000kč. Půjčka je tak pro nové klienty omezena, ale za to jí dostanete zdarma bez poplatku. Zaplo půjčka má také možnost prodloužení půjčky a vyjde levněji než u Ferrratum, při půjčce 10000Kč a prodloužením na 30 dní zaplatíte na poplatcích jen 1900Kč dle aktuálního ceníku. U půjčky také nedochází k ověření žadatele, není potřeba dokládat příjem a ani se nenahlíží do registru dlužníků. Zaplo půjčka tak může byt tou správnou volbou, pro získání peněz do 24 hodin.

Závěrem se dá říct, že půjčku tak může využít skoro každá, kdo se dostal do finančních potíží nebo každý, kdo jen potřebuje peníze na své potřeby, na které mu zrovna nestačí stávající peníze. Půjčka tak klidně můžou využít důchodci, kteří nevyšli s důchodem nebo lidé, kterým se objevil nečekaný výdaj a nemají ušetřených dostatek peněz, na jeho zaplacení a potřebují tak finanční pomoc.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *