0

Nebankovní půjčky na směnku

Půjčky na směnku jsou především oblíbené u nebankovních společností. Přesto že půjčku na směnku neposkytují jen nebankovní společnosti ale i soukromé osoby jedná se tedy o soukromé půjčky.

Půjčky na směnku bývají možností jak se rychle dostat k penězům v hotovosti bez zbytečného papírování. Taky u půjčky na směnku neplatíte měsíční částky ale splatíte celou půjčku najednou.

Půjčky na směnku jsou půjčky bez doložení příjmu a taky bez registru.

Co je půjčka na směnku

půjčky na směnku

půjčky na směnku

Půjčka na směnku je jednoduchá půjčka kdy k celému vyřízení půjčky budete potřebovat jen jeden podpis a peníze poté obdržíte ihned v hotovosti. U půjčky na směnku se zavazujete že splatíte celou částku v uvedený den a na místě uvedeném ve směnce.

Peníze z půjčky můžete využít na cokoliv na rozdíl od bankovních půjček to je každému jedno. Můžete tedy půjčku využit klidně na opravu domu nebo na koupi nového auta.

Pozor na podvodníky

Tak jako jinde tak i u půjčky na směnku si musíte dávat pozor na podvodné půjčky. Pokud se tedy pro půjčku na směnku rozhodnete dbejte na to aby byla směnka řádně vyplněna. Zkontrolujte zda je ve směnce uvedeno vše tak jak jste se předtím dohodli a nikdy nepodepisujte směnku před obdržením peněz. Úroková sazba a doba splatnosti je jen na vaší domluvě tak jako i výše půjčky.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *