1

Nebankovní půjčky pro cizince

Většina cizinců přicházejících do české republiky za lepším životem nemá dostatek financi a proto hledají na trhu nebankovní společnosti které jim vypůjčí a pomohli tak k lepšímu začátku. Bohužel pro většinu společností jsou cizinci „nezajímavá“ skupina lidi kteří navíc nemají téměř žádnou bonitu a také že by mohli i s jejich penězi odejít zase o kousek dál s společnost by tak mohla přijít o značnou část peněz.

I přesto jsou ale nebankovní společnosti které půjčku pro cizince poskytují. Pokud zde trvale žijete a máte zde příjem můžete si o půjčku zažádat hned u několika společností které půjčují cizincům nebo si sjednat sms půjčku online. Kdy půjčku získáte rychle a jednoduše na svůj bankovní účet nebo složenkou. SMS půjčka je také bez doložení příjmu a také bez zbytečného papírování.

Při sjednávání půjčky pro cizince je potřeba dávat pozor na podvodné půjčky a nenaletět tak podvodníkům a půjčovat si od společností u kterých převyšují pozitivní reference. A například při půjčce na směnku dbejte na to aby byla směnka před podpisem řádně vyplněná tak jak jste se předtím dohodli.

V dnešní době se už ale společnosti snaží svým klientům vyjít co nejvíce vstříc a jsou ochotny se domluvit na takovým splátkách aby jste je byly schopni bez problému splácet případně se vám může byt nějaká splátka odpuštěna. Pokud vám nevyhovuje žádná z půjček budete muset hledat jinou cestu jak se dostat k penězům.

půjčky pro cizince

půjčky pro cizince

Bankovní půjčka pro cizince

Bohužel v bance jsou cizincům dveře zavřené a to z důvodu vzpomínaném v horním odstavci článku tedy pro malou bonitu žadatelů a navíc jedna z podmínek je mít české občanství aby v případě problémů mohli finanční částku vymáhat. U některých bank ale může byt vyjímka a za určitých podmínek může byt půjčka poskytnuta v tom případe by jste získali velmi výhodnou půjčku.

admin

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *