0

Půjčka bez doložení příjmu na směnku

Cesta většina lidí, kteří potřebují peníze, směřuje do banky. Banky zaručují jisté peníze ale bohužel ne pro každého. Pro získání půjčky v bance totiž musíte splnit řadu podmínek, bez kterých vám nebude půjčka nikdy chválena, mezi hlavní podmínky také patří doložení vašeho přijmu. Pokud tedy nemáte jak svůj příjem doložit, tak máte s půjčkou v bance smůlu a vaši jedinou možností je obrátit se na soukromé investory nebo na nebankovní společnosti. V nebankovní sféře nejsou půjčky bez doložení přijmu žádnou novinkou a společností, u kterých se dá taková půjčka sjednat je na trhu velká řada. Nebankovní společnosti si při půjčce uvědomují riziko spojené s problémovým splácením půjčky, vždyť přece žadatel ani oficiálně žádný příjem nemá. Tohle všechno si společnosti kompenzují vysokým úrokem u samotných půjček. Půjčky totiž u nebankovních společností nebývají nijak levné a často, na rozdíl od bankovní půjčky hodně přeplatíte. Přesto pokud potřebujete nutně peníze a nemáte jak doložit svůj příjem, je pro vás půjčka tou dobrou volbou jak si je zajistit.

Půjčka bez doložení příjmu na směnku

Půjčka bez doložení příjmu na směnku

Půjčka bez doložení příjmu ale neposkytují jen nebankovní společnosti ale také soukromí investoři, kteří půjčují své osobní peníze. U půjček, které poskytují soukromí investoři není důležité, zda jste nezaměstnaný, student nebo důchodce, půjčky jsou poskytnut bez doložení přijmu a také se ani nenahlíží do registru dlužníků, šanci zaopatřit si peníze, tak má každý. Soukromí investoři ale představují značné riziko, které budete muset podstoupit. Mezi soukromími investory totiž figurují i neseriózní poskytovatelé půjček, jedná se o osoby, které vám nemají v plánu žádnou půjčku poskytnout ale dostat z vás co nejvíce peněz, které se z vás budou snažit vytáhnout přes poplatky předem. Žádný seriózní poskytovatel totiž žádné poplatky předem nepožaduje, je si totiž  vjednom, že peníze potřebujete a ne že je chcete rozdávat. Velmi dobrou možností, jak si soukromého investora ověřit je internet. Na internetu se dá najít recenze a osobní zkušenosti, s řadou soukromých věřitelů. Problém je, že ne všichni investoři už mají na internetu své reference a často je tak sjednání půjčky velký risk. Nejčastějším způsobem poskytnutí peněz, je u soukromých věřitelů na směnku. Směnka je totiž velmi jednoduchý a rychlý způsob poskytnutí půjčky a tak preferují jak věřitelé, tak dlužníci. Pokud věřitel navíc disponuje velkým kapitálem, nebývá problém půjčit si i velkou finanční částku klidně v řádu několik set tisíc korun. U velkých půjček ale věřitelé většinou požadují zajištění půjčky, je tedy potřeba za půjčku ručit nemovitostí, autem nebo si najít věřitele, který se za vás zaručí. Půjčka možná na první dojem působí velice dobře, ale doporučujeme dávat si na soukromého věřitele velký pozor a také na podmínky půjčky. Půjčku doporučujeme využít, až když nemáte jinou možnost kde si půjčit a peníze nutně potřebujete.

Jestli tedy nemůžete doložit svůj příjem, zbývají vám dvě možnosti, kde se dá půjčka bez doložení přijmu na směnku klidně vyřídit. U nebankovních společností si můžete vybrat z několika poskytovatelů a sjednat si půjčku jen u toho, který vám poskytne nejlepší a nejvýhodnější podmínky. Pokud ale potřebujete větší půjčku, tak vám zbývá obrátit se na soukromé investory. Soukromí investoři nemají problém poskytnout velkou půjčku, pokud žadatel poskytne dostatečnou záruku, že bude půjčku splácet. Půjčku od soukromých věřitelů doporučujeme sjednat až tehdy, když vám nic jiného nezbývá a to ještě, když máte soukromého investora ověřeného a víte, že setkáte se seriózním jednáním a férovým přístupem k půjčce.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *