4

Půjčka bez vlastního účtu – Jak si půjčit když nemám účet?

Uvažujete o tom, že váš napjatý rodinný rozpočet oživíte finanční půjčkou, která vám pomůže dostat se alespoň částečně z finančních problémů? Trápí vás měsíc, co měsíc prázdna krabička s nápisem „Na domácnost“? V tom případě jistě nepohrdnete férovou nebankovní půjčkou, která vám přinese nové možnosti, a vy již nebudete muset strádat do další výplaty? Jistě vás bude zajímat, že je tato půjčka bez vlastního účtu, to znamená, že nemusíte disponovat žádným běžným ani jiným účtem proto, aby k vám peníze v pořádku došli. Není to báječné? Pojďte se společně podívat na to, jak jednoduše si o takovouto půjčku můžete zažádat během několika málo minut.

O půjčku si žádáte z pohodlí domova

O půjčku, která bude jasně vyhovovat vaším požadavkům, si můžete zažádat klidně z pohodlí vašeho domova. Nemusíte navštěvovat žádnou pobočku ani se nechat obtěžovat vtíravými otázkami ze strany finančních poradců. O nebankovní půjčku, která vám bude vyplacena buď hotově na ruku, což v překladu znamená, že to bude půjčka na ruku bez účtu, tudíž nemusíte žádný účet ani vlastnit. Anebo se může jednat o půjčku, která vám bude zaslána právě na bankovní účet, který si sami zvolíte za cílový, si můžete požádat a světe div se, pomocí internetu či SMS zprávy. Tento bohulibý systém ovšem nabízí pouze nebankovní sféra institucí, tudíž pokud máte v plánu o půjčku žádat v bance, tento způsob není rozhodně možný.

Jak na žádost o půjčku?

Žádost o půjčku stačí odeslat za pomoci on-line formuláře, který vyplněný odešlete na kontaktní místo společnosti. Nebankovní společnosti pracují ve dne v noci, tudíž se nezastaví ani systémy, které zpracovávají jednotlivé žádosti o půjčky. O půjčku si tak můžete zažádat kdykoliv, klidně i v noci či o víkendu či dokonce ve svátek. On-line formulář, který je k dispozici téměř u všech nebankovních institucí, respektive na jejich webových stránkách, vyplníte během několika málo minut. Veškeré údaje se budou týkat pouze a jen vašich nejzákladnějších osobních údajů, které hravě naleznete na svém občanském průkaze. Půjčka bez vlastního účtu lze ovšem zřídit i za pomoci mobilního telefonu a to pouhým odesláním zřizovací SMS. Ano, i tento způsob je možný. Do několika málo minut od samotného odeslání se tak dozvíte, zda vám bylo vyhověno či nikoliv. Uznejte sami, že snadnější již to být nemohlo.

Nemám bankovní účet, je to problém?

Půjčka bez vlastního účtu, jak již bylo jednou řečeno, je poskytnuta i lidem, kteří z jakéhokoliv důvodu nedisponují bankovním účtem. Půjčka bez účtu tak není ničím nedosažitelným. Nutnost zřizovat si kvůli jedné půjčce bankovní účet, je čistou hloupostí. Ne všichni lidé a to nejen starší generace, nevěří těmto moderním pomocníkům tak plně, aby jim svěřili své peníze. V současné době, kdy je kybernetika na tak vyspělé úrovni, se není opravdu zdaleka čemu divit. Zájem o bankovní účty tak rapidně upadá a lidé si raději své peníze schovávají v krabičce pod postelí. Tyto peníze se vám sice žádným způsobem nezúročí, nýbrž budete mít alespoň větší jistotu, že váš bankovní účet nenapadne skupina hackerů, která si s vašimi citlivými údaji a především vašimi penězi velmi dobře poradí. Půjčka bez účtu, kterou je možné si zřídit během několika málo minut, je tak přesně tím, co vyhledávají konzervativnější typy lidí. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří bankovním účtům nevěří a nikdy nebudou, můžete si i tak o půjčku požádat a buď si ji necháte zaslat na účet někoho jiného, půjčka na cizí účet je doslova půjčkou na účet někoho z vaší rodiny či blízkých známých. Pokud ovšem nikoho takového nemáte, či chcete peníze získat přímo na ruku, není to žádný problém.

Za jak dlouho obdržím peníze?

Proces celého vyřizování nebankovní půjčky je velmi krátký. Poté, co vyplníte například on-line žádost na webových stránkách dané společnosti, budete následné kontaktování bankovním poradcem, který s vámi probere ostatní nutné záležitosti. Na peníze poté čekáte maximálně jeden den. Ve většině případů ale peníze obdržíte ještě tentýž den a to například do hodiny. Zní vám tato slova jako rajská hudba? V tom případě neztrácejte čas a s odesláním žádosti neotálejte. Peníze vám klidně totiž může donést bankovní kurýr až k vám domů. Nebankovní společnosti si velmi dobře uvědomují, jak rozhodující se v případech finančních problémů čas. Velmi často se totiž stává, že si klienti půjčují peníze na umoření svých stávajících dluhů či na zaplacení nemalých úroků, které je pronásledují po půjčce u lichváře a podobně. Jsme si vědomi toho, že v těchto případech, pokud celou situaci neřešíte rychle a radikálně, mohou astronomické částky z úvěrů či úroků růst pozvolným tempem stále směrem nahoru a vy ve finále zjistíte, že již přeplácíte o celých 100%. Proto se nebankovní společnosti snaží o to, aby peníze u jejich nových majitelů byly k mání, co možná nejdříve.

Půjčku získáte bez doložení výše vašeho příjmu

Jistě dobře víte, že mnohé společnosti a to zejména ty bankovní, po svých klientech požadují velmi citlivé údaje, které mají následné vést ke zdárnému zhodnocení toho, zda banka klientovi úvěr poskytne či nikoliv. Tyto citlivé údaje, lépe řečeno citlivé informace, po vás budou požadovat téměř vždy a za každých okolností. Bankovní společnosti si totiž velmi zakládají, na bonitě svých klientů, tudíž pokud, se jim bonita nezdá být příliš velkou, žádost o úvěr zamítnou. Tyto citlivé informace se pro vaši představu týkají zejména toho, jak vysoké máte příjmy a jak s daným finančním obnosem hospodaří vaše rodina. Pokud vaše příjmy sahají hluboko pod standard, na který jsou instituce zvyklé, můžete na půjčku doslova a do písmene zapomenout. Bankovní společnosti se s klienty příliš mnoho nemazlí, tudíž si rozhodně nemyslete, že vám banka zřídí půjčku v případě, vystačíte-li se svou výplatou sotva do té další. Nebankovní společnosti ovšem tento problém nemají a svým klientům rádi půjčí peníze, za jakékoliv situace. Když budete vydělávat spoustu peněz, jistě si nepůjdete logicky půjčovat peníze další, nemám-li pravdu?

Nenahlíží se do bankovních registrů ani Solusu

Pokud vaše jméno zdobí registr dlužníků s názvem Solus či jiný mezibankovní registr dlužníků, můžete rovnou na půjčku, podotýkám u bankovní společnosti, zapomenout. Pokud vás totiž provází hříchy mládí či současnosti a máte problémy s určitým věřitelem či dokonce několika věřiteli, můžete si být jisti, že vám banka peníze rozhodně nepůjčí za žádných podmínek. Jak již bylo řečeno, bonita klientů je u bankovních společností na prvním místě, tudíž někomu, kdo má u svého jména finanční škraloup, rozhodně své peníze nesvěří. V tomto případě je ovšem k dispozici dobře známá nebankovní sféra, která si i v těchto případech ví rady. Jelikož je jasné, že dluhy se z těchto nemilých záznamů mažou až po celých pěti letech, je nebankovním společnostem více než jasné, že s tímto faktem klienti často nic nezmůžou. Dobře si také uvědomují to, že do tohoto neblaze proslulého systému se dostanou i ti, kteří například pozdě zaplatili svůj účet za mobilní služby či internet. Nemusí se tak vždy jednat pouze o půjčky od různých společností. Tohoto faktu, jsou si instituce nebankovní sféry velice dobře vědomy, a tudíž peníze půjčí i klientům, kteří na svých bedrech nesou tuto zátěž v podobě záznamu v registru dlužníků.

admin

4 Comments

  1. Dobry den, potrebuju nutne možna i dneska 5000kč. Ale ja mam exekucy i nemam ucet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *