0

Půjčka Kredito24 – recenze, zkušenosti a diskuze

Společnost Kredito24 nabízí na nebankovní půjčky a to v rozmezí od 1000 Kč až 15 000 Kč. O půjčku lze požádat jednoduše online a díky automatickému systému, který zpracovává žádosti klidně i o víkendu v noci. Společnost si během velmi krátké doby stihla získat stabilní postavení na trhu v poskytování krátkodobých nebankovních půjček a aktuálně patří k jedné z nejvyužívanější a nejznámějších nebankovních společností. Pokud tedy hledáte společnost, která vám bez zbytečného papírování poskytne okamžitou půjčku, je půjčka od Kredito24 tou nejlepší volbou jak potřebné peníze získat na svůj účet ještě dnes.

kredito24-button

Samotné vyřízení půjčky není nic, co by nezvládl každý během několika mála minut. K získání samotné půjčky budete potřebovat jen platný občanský průkaz, bankovní účet vedený na vaše jméno a mobilní telefon. Pokud tedy splňujete, tyhle tři základní požadavky, je možné přejít na vyplnění velice jednoduchého formuláře (žádosti). Do žádosti je potřeba vyplnit jen své základní osobní údaje a formulář odeslat. Po odeslání je vaše žádost okamžitě zpracována. Vyrozumění o tom zda vám byl úvěr schválen, dostanete zpravidla do 5 minut od odeslání žádosti a při kladném vyřízení, jsou vám peníze do dalších 15 minut odeslány na váš bankovní účet, kde je potom máte okamžitě k dispozici. Využití peněz je pak už jen na vás, Kredito24 totiž nepotřebuje doložit na, co jste půjčku využili. Můžete tak sní bez problému zaplatit své stávající dluhy nebo si třeba udělat pěknou dovolenou.

Přehledná tabulka splátek

[table id=2 /]

*V naší tabulce vám přinášíme reprezentativní příklady půjčky. V tabulce je uvedena půjčená částka + poplatek =  a celková částka ke splacení. Tabulka vychází s aktuálního úroku 2334% RPSN. Úroková sazba se může měnit.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky 1000 Kč až 15 000 Kč
 • Splatnost 1 až 30 dnů
 • Vyplacení peněz na účet
 • Rychlost vyřízení do 15 minut
 • Nutnost zaslat 1 Kč
 • Není potřeba dokládat potvrzení o přijmu
 • Nenahlíží se do registru dlužníků
 • Jen pro občany ČR, kteří dosáhli věku 18 let

 

Půjčka od kredito24

Půjčka od kredito24

Splacení půjčky

Kredito24 nabízí velmi jasné a transparentní nebankovní půjčky kdy jsou už veškeré poplatky od začátku zahrnuty v celkové půjčené částce. Splatit půjčku lze kdykoliv předem, bez jakýchkoliv dalších poplatků. Splatnost půjčky si můžete zvolit od jednoho dne, až po třicet dnů. Splácení půjčky pak probíhá několik způsoby. Jedním z nich je pomocí platební brány The Pay, která vám vygeneruje všechny potřebné údaje k zaplacení. Dalším ze způsobů je pomocí vaší platební karty. A posledním ze způsobů je klasický převod peněz z vašeho účtu na účet společnosti kredito24. Splácení půjčky neprobíhá postupně, ale splácí se rovnou celá půjčená částka plus poplatky. Kredito se tak ve splácení snaží vyhovět, co nejvíce každému ze svých klientů, kteří si u společnosti půjčí.

Prodloužení půjčky

Tak jako řada nebankovních společností tak i kredito24 nabízí možnost prodloužení půjčky. Poplatky za samotné prodloužení půjčky se odvíjí od toho, kolik jste si půjčili a taky, o kolik dní si chcete půjčku prodloužit. Pokud by se jednalo o prodloužení o 7 dní, bude poplatek 15% z celkové částky, kterou jste si půjčili a naopak, pokud byste si chtěli půjčku prodloužit o dalších 30 dní, bude poplatek činit až 30% z půjčky. Nejpřesnější vyšší poplatků za prodloužení půjčky zjistíte ve svém zákaznickém účtu, kde se vám po přihlášení zobrazí tabulka poplatků upravená přesně dle vašeho úvěru.

Potvrzení bankovního účtu

Tak jako většina nebankovních společností požaduje i kredito24 po každém svém novém klientu autorizaci bankovního účtu. Jedná se o velice jednoduchý proces, kdy je potřeba odeslat na účet symbolickou 1 Kč. Jde o nejjednodušší způsob jak bankovní účet ověřit. K odeslání 1 Kč budete vyzvání vždy, až po schválení úvěru, kdy vám na email přijdou všechny instrukce kam 1 Kč odeslat. Nejedná se o žádný podvod ale o běžný způsob, kterým se bankovní účet ověřuje.

Výhody půjčky

 • Půjčka až do výše 15 000 Kč
 • Získání peněz kdykoliv klidně i o víkendu
 • Půjčka je bez registru
 • Půjčka je bez ručitele
 • Vyřízení do 5 minut
 • Peníze na účtu do 15 minut
 • Celá půjčka se dá vyřídit online bez nutnosti chození na pobočku
 • Není nutné dokládat účel půjčky

Nevýhody půjčky

 • Nutnost odeslat ověřovací poplatek 1 Kč
 • Vyšší úroky
 • Jen pro občany ČR

O společnost Kredito24 Česká republika s.r.o.

Půjčku kredito24 poskytuje společnost Kreditech Česká republika s.r.o, která je pobočkou německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Firma má pobočky i v dalších státech jako Polsko, Rusko, Španělsko, Peru nebo Dominikánské republice. Společnost Kreditech Česká republika s.r.o, figuruje na českém trhu od dubna 2013. Od té doby patří k lídrům na Českém trhu v poskytování nebankovních půjček. Společnost se také věnuje charitativní činnostem a podpoře těch, kteří to nejvíce potřebují. Kreditech se také snaží jít dopředu s moderními technologiemi a jako jedni z mála poskytují pro své klienty mobilní aplikaci, která je pro každého zdarma.

kredito24-zadost2

Kredito24 nabízí jednoznačně jedny z nejlepších podmínek na trhu s jistotou seriózní a bezpečné půjčky. Pokud jste se zrovna dostali do situace, kdy vám chybí potřebná finanční hotovost je půjčka od společnosti kredito24 dobrou volbou, jak peníze získat ve velmi krátké době.

Máte osobní zkušenost s půjčkou Kredito24? Podělte se sní dole v komentářích. Děkujeme.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *