0

Půjčka od soukromého investora

Sjednat půjčku si nemusíte jen v bance nebo nebankovní společností můžete bez problému využít nabídky soukromých investorů kteří poskytují finanční půjčky ihned. Pokud vám tedy nevyhovují nabídky společností můžete si vybrat některou z nabídek soukromých investorů nabídka kde je nabídka opravdu velká. Navíc většina investorů dokáže nabídnou takové podmínky které vyhovují opravdu každému, díky tomu můžou pro klienta vzniknou opravdu výhodné podmínky. Nevýhoda půjček od investorů může byt poměrně vysoký úrok oproti dalším půjčkám.

Půjčku od soukromého investor můžete vybírat z velké nabídky online jedná se o seznamy kde každý investor nebo soukromá osoba svoji půjčku nabízí. Vyberete si tak tu nejvýhodnější a nejlepší a pak už stačí jen investora oslovit a domluvit se na podmínkách půjčky nebo si domluvit rovnou schůzku.

Půjčka od soukromého investora

Půjčka od soukromého investora

Dejte si pozor i na soukromé investory

Tak jako i u jiných půjček je potřeba dávat pozor na podvodníky kteří se často snaží využít vaší nelehké situace k jejich samotnému obohacení. Pokud podepisujete smlouvu dbejte na to aby jste jí ve všech bodech rozuměli, pokud jí nerozumíte je potřeba se poradit z někým kdo jí bude rozumět. Nepodepisujte smlouvu které nerozumíte. Pokud při půjčce poskytujete zástavu (nemovitosti,auta) měla by samotná zástava odpovídat výši půjčce. Pokud je půjčka na směnku která je u soukromých investorů běžná, jedná se totiž o nejsnadnější půjčení peněz proto dbejte na to aby byla správně a celá poctivě vyplněná tak jak jste se předem domluvili. Nepodepisujte směnku která není vyplněná nebo předtím než obdržíte všechny peníze. Podepisujte směnku jen pokud víte že jí budete moci splatit, samotná směnka může totiž sloužit jako příkaz k exekuci.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *