3

Půjčka po telefonu

Půjčky po telefonu se převážně využívá pokud si chcete půjčit menší finanční částku která která má krátkou dobu splatnosti často do 30 dní. Půjčka po telefonu může byt i přes sms kdy si můžete vypůjčit několik tisíc. Půjčky přes SMS poskytují nebankovní společnosti které nemají žádné velké nároky na žadatele o půjčku. Půjčka je proto často poskytnuta i lidem bez přijmu ale i dlužníkům. Společnosti také nenahlíží do registru proto půjčku získáte i pokud jste se do registru dostali.

Pokud jste se rozhodli pro sms půjčku stačí navštívit stránku nebankovní společnosti kde najdete jednoduchý online formulář který vyplníte a odešlete. Po odeslání se vaše žádost automaticky zpracuje. O sms půjčku jde žádat i přes speciálně strukturovanou sms jak má taková sms zpráva vypadat najdete také na stránkách společnosti.

půjčka po telefonu

půjčka po telefonu

Mezi nejznámější a nejvyužívanější sms půjčky patří půjčka Ferratum jedná se o bezúčelovou půjčku kde si můžete na poprvé půjčit až 4000 KČ na 30 dní. Pokud už jste u Ferratum opakovaný zákazník můžete si půjčit až 10 000 KČ. Celé vyřízení půjčky je velmi rychlé a trvá přibližně 10 minut. Peníze vám potom přijdou na váš účet nebo si je můžete nechat poslat složenkou.

Pokud vám půjčka přes SMS nevyhovuje a máte raději osobnější přístup můžete si po telefonu sjednat osobní schůzku nebo si půjčku rovnou vyřídit se zaměstnancem společnosti. K vyřízení půjčky přes hovor jsou často potřeba dva doklady totožnosti a také údaje o svém zaměstnavateli nebo podnikání. I půjčka po telefonu má své riziko všeobecně platí nevolat na podezřelá telefonní čísla a také si společnost předem ověřit.

admin

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *