0

Půjčka pro studenty bez příjmu

Studium na škole nemusí byt vždy levné a proto je na trhu několik půjček určené přímo pro studenty nebo těch, které nekladou žádné vysoké nároky na schválení půjčky, protože studenti můžou bez větších problému získat i přesto že nemají tak velkou bonitu jak ostatní žadatelé. Půjčku je pak také možné využít na cokoliv, třeba  na studium, zaplacení koleje nebo na zábavu. S penězi z půjčky se dá tedy financovat vše, co budete potřebovat. Pro studenty je přitom nabídka půjček poměrně velká pojďme se tedy na ně podívat trochu blíž.

SMS půjčka i pro studenty

SMS půjčky je nebankovní půjčka která je na finančním trhu už naprosto běžná. SMS půjčky, jsou většinou drobné finanční půjčky, kde si můžete vypůjčit třeba až 12 000 kč. Výhodou těchto malých půjček je, že nejsou kladeny žádné velké nároky na žadatele o půjčku, proto můžete byt klidně bez příjmu nebo mít zápis v registru dlužníku. Navíc si celou půjčku můžete sjednat online během pár desítek minut. Nevýhodou může byt pro studenty to, že se jedná o krátkodobé půjčky tedy, že se splatnost takové půjčky pohybuje nejčastěji do 30 dní, co může byt u půjčky pro studenty značně nevýhodné. Jestli ale hledáte opravdu rychlou půjčku tak SMS půjčka pro studenty je ta pravá.

 

půjčka pro studenty

půjčka pro studenty

Studentská půjčka česká spořitelna

Další možností půjčky je studentská půjčka od české spořitelny jedná se o bankovní půjčku, kde si můžete vypůjčit i několik stovek tisíc korun se splatností až deset let. Půjčka je určena výhradně pro studenty denního studia, kteří mají trvalý pobyt v české republice a je jím více než 18 let. Jedná se také o bezúčelovou půjčku, můžete jí tedy využít na studium nebo cokoliv jiného. Půjčku od české spořitelny si můžete sjednat na jakékoliv pobočce. Mezi další banky nabízející studentskou půjčku patří Komerční banka, kde si můžete vypůjčit až 600 000 Kč nebo UniCredit Bank. Studenti mají na rozdíl od spousty dalším žadatelů o půjčku šanci získat peníze, i když nemají svůj vlastní příjem.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *