0

Půjčka pro studenty středních škol

Objevila se vám naléhavá situace, kdy vám nestačí našetřené peníze, a potřebujete další? Přesně to se může stát opravdu každému klidně i studentovi střední školy. Naštěstí i na to je finanční trh připraven a nabídka půjček pro studenty je opravdu široká a to jak napříč bankami tak i nebankovními společnostmi. Ne vždy je ale sjednání půjčky jednoduché a často to může trvat i několik dní než potřebné peníze získáte. Urychlit získání půjčky můžete většinou vybráním takové společnosti, která nabízí tzv. rychlou půjčku. Takovou půjčku nabízí jen nebankovní společnosti a často jí lze získat i během několika hodin. Pojďme se tedy na přehled půjček pro studenty, podívat trochu podrobněji.

Jednou z nejlepší možností jak si půjčit peníze, je sjednat si půjčku v bance. Banky nabízejí bezkonkurenčně nízké úroky a taky zaručují jistotu seriózní půjčky. Bohužel jsou ale banky na své klienty velice náročné a celý proces vyřízení půjčky zabere spoustu času a bude taky potřeba doložit řadu nezbytných dokumentů, bez kterých vám půjčka nebude nikdy schválena. Aktuálně nabízí půjčku pro studenty středních škol několik bank, mezi které patří Česká spořitelna, Komerční banka nebo UniCredit Bank. Každá z bank má jiné podmínky schválení úvěru a také jiné finanční rozpětí částky, kterou si lze půjčit. Půjčit si jako student můžete od několika desítek tisíc korun, až po několik stovek tisíc. Splatnost půjčky pro studenty je také velice libovolná a to již od několika měsíců až po několik desítek let. Vždy záleží jen na vás pro jak velkou půjčku se rozhodnete. Půjčka v bance je určitě tou nejlepší volbou pro každého studenta, který potřebuje získat co nejlevnější půjčku.

Půjčka pro studenty středních škol

Půjčka pro studenty středních škol

Další možností kde si můžou studenti půjčku sjednat, jsou nebankovní společnost. Nebankovní společnosti nabízejí možnost získat půjčku téměř každému klidně i studentům, kteří nemají žádný pravidelný příjem. Nebankovních společností působí na Českém trhu opravdu spousta a není tedy jednoduché vybrat mezi nimi tu nejlepší půjčku. Vždy ale záleží na tom kolik a na jak dlouho si chcete půjčit a taky to jakou máte bonitu. Můžete si klidně půjčit jen několik málo tisíc se splatností do jednoho měsíce nebo si sjednat půjčku v řádu několika desítek tisíc korun se splatností deset let. Úroky jsou ale bohužel daleko vyšší, je tedy potřeba počítat s tím, že půjčku hodně přeplatíte. Přesto jsou nebankovní společnosti nejlepším řešením pro ty, kterým banka půjčku odmítla a nemají žádnou jinou možnost jak požadované peníze získat.

Krátkodobé půjčky pro studenty u nebankovní společnosti

Potřebujete jen několik málo tisíc? Tak to je přesně pro vás určena krátkodobá půjčka nebo také sms půjčka. Jedná se o půjčku, která je jen do výše několika tisíc korun se splatností několik týdnů. Přesně takovou půjčku nabízejí nebankovky, které bez problému schválí půjčku i studentovi střední školy. U půjčky se téměř nic nedokládá a její vyřízení jde celé zvládnout online bez nutnosti podpisu smlouvy nebo chozením na pobočku společnosti. Některé společnosti ještě navíc nabízejí pro své nové klienty půjčku úplně zdarma, takže splatíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. Jedná se tedy o nejlepší možnost jak si krátkodobou půjčku sjednat a mít peníze na svém účtu ještě dnes.

Všechny půjčky jsou ale pro studenty, kterým už bylo 18 let, pokud jste student, který ještě není plnoletý, tak vám bohužel žádná společnost nepůjčí. Vždy si půjčujte zodpovědně a myslete na to, že je potřeba půjčku také splatit. Nepůjčujte si, pokud víte, že na její splacení nebudete mít dostatek peněz.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *