0

Půjčka pro začínající podnikatele

Začít podnikat v dnešní době není vůbec lehké a sehnat finanční prostředky na rozjezd podnikání bývá ještě těžší. Naštěstí, ale existuje mnoho bankovních i nebankovních společností, které jsou ochotny, začínajícím podnikatelům poskytnou potřebnou finanční částku na rozjezd jejich podnikání. Půjčka se pohybuje od pár tisíc až po několik milionů. Půjčky pro začínající podnikatele, navíc nabízí opravdu velká řada společností a proto si každý může vybrat pro sebe tu pravou a rozjet tak svoje podnikání na plno ještě dnes.

Půjčky pro začínající podnikatele můžete žádat u bankovních a nebankovních půjček. U každé bankovní půjčky budete muset doložit váš příjem posledním daňovým přiznáním a také to že jste podnikatel. Navíc některé bankovní společnosti jsou ochotny půjčit i cizincům pokud předloží nezbytné doklady, jako jsou povolení k pobytu a občanský průkaz své země nebo cestovní pas. Při žádosti u nebankovní společnosti můžete žádat i jako o klasickou půjčku pro každého nemusíte tedy dokládat váš příjem nebo to že jste podnikatel.

Podnikatelská půjčka pro začínající podnikatele

Podnikatelská půjčka pro začínající podnikatele, je finanční půjčka, poskytovaná bankami, jedna se tedy o velmi výhodnou půjčku, která ale bohužel není pro každého. K získání podnikatelské půjčky je potřeba, abyste byli podnikateli, minimálně 1 rok a taky, mít roční tržbu minimálně 300 tisíc korun další podmínkou je čistý bankovní registr a také nesmíte mít žádné nezaplacené závazky vůči státu. Půjčka je tedy spíše pro ty, kteří už mají v podnikání něco za sebou a potřebují peníze na další rozvoj svého podnikání nebo firmy. Výhodou může byt maximální částka, kterou si lze na podnikání půjčit a ta je 7,5 milionu korun, se splatností na 15 let půjčku je jí ale možné předčasně splatit. Pokud by byly nároky bank na vás moc vysoké, budete si muset vybrat některou z nebankovních půjček, které nemají na své klienty tak přísné požadavky jako banky. Nevýhodou můžou byt vyšší úroky, které u půjčky u nebankovních společností dostanete.

Půjčka pro začínající podnikatele

Půjčka pro začínající podnikatele

Malé půjčky pro začínající podnikatele rychle

Pokud vám chybí jen pár tisíc a potřebujete je opravdu rychle ještě dnes, můžete využít nabídky některé z nebankovních společností a půjčit si až 12 000 Kč. Jedná se o klasické půjčky online, které jsou pro všechny, a nemusíte u nich doložit svůj příjem a jsou také bez registru a jejich vyřízení zvládnete do 15 minut. SMS půjčky jsou tedy ideálním řešením, když jako podnikatel potřebujete půjčit několik tisíc třeba na měsíc. Sjednání je totiž velmi rychlé a snadné a nebudete muset ani dokládat své daňové přiznání, abyste půjčku získali, nebo můžete byt třeba dlužníkem a půjčku na rozdíl v bance získáte.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *