0

Půjčka ve zkušební době

Půjčka ve zkušební době je určena především pro ty, co ještě nemají stále zaměstnaní, ale jsou v práci teprve na zkušební dobu 3 měsíců, ve které se zaměstnavatel rozhodne, zda vás zaměstná na stálo. Získat půjčku v bance, pokud jste teprve ve zkušební době, bohužel není možné, jelikož banky nepovažují váš příjem za stabilní a nepovažují tedy klienty za dostatečně bonitní a proto, půjčku téměř ve všech případech zamítnou. Pokud už tedy půjčku opravdu potřebujete, bude potřeba hledat na trhu mezi nebankovními společnostmi, které jsou ochotny půjčit i lidem, kteří jsou teprve ve zkušební době. Získat půjčku u nebankovní společnosti, bývá také daleko lehčí než v bance. Pojďme se tedy na nebankovní půjčky, které jsou ve zkušební době podívat trochu blíž.

Nebankovní společnosti nepatří k složitým půjčkám, u kterých je potřeba zdlouhavé papírování. U společností z nebankovního sektoru, tak je možné získat půjčku opravdu snadno, bez zbytečných formalit jako je dokládání vašeho přijmu nebo se také vyhnete nahlížení do registru. Půjčku tak je možné získat, i když jste ve zkušební době a to navíc můžete byt i dlužník, který má nesplacené závazky vůči dalším institucím.

Na finančním trhu figuruje opravdu velká řada společnosti a také soukromých investorů, kteří mají různé podmínky půjčky. Liší se především v poplatcích a úrocích  a také v maximální částce, kterou si můžete půjčit. Pokud se rozhodnete vzít si půjčku od soukromé osoby (investora) lze získat i naprosto individuální podmínky půjčky přesně na míru vašich požadavků.

Půjčka ve zkušební době

Půjčka ve zkušební době

Půjčku online nebo na pobočce? Možností získání půjčky je několik, vše ale záleží na tom, jak rychle půjčku budete potřebovat a taky kolik si budete chtít půjčit. Nejlepším řeším je sjednání půjčky online, jedná se o získání půjčky, kdy nebudete muset nikam a chodit a celou půjčku vyřídíte přes internet. Výhoda nebankovních online půjček je především v rychlosti půjčku lze sjednat během pár minut a peníze vám pak přijdou na účet, nebo pokud účet nemáte, můžete si peníze nechat poslat až k vám domů na složenku. Nevýhodou může byt zase malá částka, kterou si můžete půjčit, většinou je to částka do 20 000kč což je ale pro většinu klientů naprosto dostačující. Dalším ze způsobů jak půjčku získat je zajít na pobočku společnosti, od které si hodláte půjčit. Na pobočce jen podepíšete smlouvu a peníze pak obdržíte ihned na ruku nebo vám je společnost, pošle na váš účet, tohle řešení je většinou nutné pokud si hodláte půjčit větší finanční částku v řádu několika stovek tisíc. Získat tak půjčku pokud jste ve zkušební, době není žádný velký problém.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *