7

Půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Řešíte nepříjemnou finanční situaci ve vaší rodině a nevíte, na koho se s žádostí o půjčku obrátit aby vás případné půjčení peněz nestálo daleko více než vypůjčená částka? Tak v tom případě byste jistě měli zbystřit, jelikož právě pro vás se jeví jako velmi vhodné takzvané půjčky na směnku z vlastních zdrojů. Nevíte, co si pod tímto pojmem představit? Hned vám vše rádi objasníme. Tyto půjčky, které vydává buď bankovní či nebankovní sektor a to tak, že k zajištění celé půjčky slouží takzvaná směnka, která je jinými slovy cenný papír zajišťující věřiteli určitou záruku vrácení peněz i s úroky. Zmíněné půjčky poskytují především nebankovní společnosti či soukromé osoby, které půjčují peníze ze svých vlastních zdrojů, takzvaně tedy ze svých peněz, které mají momentálně volně k dispozici. Pokud se tedy rozhodnete, že je pro vás půjčka na směnku přesně tím, co hledáte, budete rovněž muset počítat i s tím, že úroky z dané půjčky budou o poznání vyšší než v případě klasické neúčelové půjčky či půjčky krátkodobé. Pokud si ovšem vše dobře spočítáte, při daných úrokových mírách, které jsou v celku přijatelné, nečekejte žádné horentní částky. Pokud jste tedy doposud tápali nad tím, na koho se s žádostí o půjčku obrátit, jistě máte nyní jasno.

Věřitel se směnkou jistí

Především z pohledu věřitele jsou tyto půjčky na směnku z vlastních zdrojů velmi atraktivní a to především proto, že věřitel se půjčkou, která je na směnku jistí, že dlužník nebude svým jednáním nikterak přidělávat ať již soukromé osobě či jiné instituci problémy a peníze splatí v plné výši a včas. Z pohledu dlužníka ovšem rovněž nejde pouze o předraženou půjčku, nikoliv o výpomoc, která pomůže klientům i tehdy, je-li na ně vypsána exekuce či mají, co dočinění nízkým příjmem či je momentálně postihla nepříznivá finanční situace. Půjčka na směnku s exekucí je tedy rovněž možná a to i v případě, že se na ní ne všichni poskytovatelé finančních služeb tváři zrovna zvesela. Pravdou ovšem zůstává, že i tak dokáže tato půjčka velmi dobře konkurovat neúčelovým půjčkám či půjčkám, které jsou bez doložení příjmu.

Vždy vybírejte ze solidních finančních společností

V každém odvětví se naleznou takzvaní černí Petrové, kteří se tváří jako poctivě vypadající poskytovatelé finančních půjček, ale opak často bývá pravdou. Vždy je tudíž velmi moudré dbát rovněž i na to, od koho si peníze chcete půjčit. Pokud jsou na danou instituci či fyzickou osobu pouze negativní ohlasy, není příliš moudré s někým takovým uzavírat smlouvy. Naopak se vždy odvíjejte od pozitivních informací a recenzí na dané poskytovatele, protože pouze ti vám dokážou zprostředkovat přesně takové služby, které uspokojí jak věřitele, tak i dlužníka a to bez úhony.

Dostanete až 100.000 Kč a to bez doložení svého příjmu

Často se klienti, kteří žádají o finanční prostředky, setkávají s tím, že se po nich vyžaduje doložení jejich aktuálního příjmu. Na základě toho se pak banky či jiné instituce odvíjejí a svým potencionálním klientům mnohdy peníze na základě rozhodnutí nepůjčí. V případě půjček, které jsou na směnku, tomu ovšem zdaleka tak není. Půjčka 100 000 na směnku tak není zpravidla ničím neobvyklým ani v případě, máte-li na sebe vypsanou exekuci či máte nízký příjem. Tudíž se v případě, kdy víte, že váš příjem není, nikterak velký rozhodně nemusíte obávat toho, že by vám instituce či soukromá osoba peníze neposkytla. V případě, kdy budete žádat o částky, které budou o poznání vyšší, se ovšem již velmi často musíte připravit na to, že alespoň některý z vašich příjmů, mohou v něm být zahrnuty i sociální dávky od státu, budete muset zveřejnit a na základě jeho výše společnost či soukromník rozhodne o tom, zda vám danou finanční hotovost půjčí či nikoliv.

Jak si o půjčku na směnku zažádám?

O půjčku na směnku si můžete zažádat hned několika způsoby. A sice je možné, abyste se porozhlédli na internetu po různých společnostech, které tyto půjčky zprostředkovávají či po lidech, které ve vašem blízkém okolí tento typ půjčky nabízí. Na paměti ovšem vždy mějte, že v případě, kdy si peníze půjčíte od určité finanční společnosti, budou úroky z půjčky na směnku z vlastních zdrojů rozhodně nižší než v případě, kdy si o půjčku zažádáte u soukromé osoby či investora, který disponuje volnými finančními prostředky. Na paměti tak mějte, že v těchto případech se úroky mohou vyšplhat až k 40%, což je vskutku opravdu dosti velký úrok. Tudíž se vždy poohlížejte po té, co nejvíce vhodné půjčce, která by vám v případě splácení tolik nebolela. Pokud si daného zprostředkovatele vyberete, musíte ho oslovit buď písemně anebo telefonicky. V každém případě bude nutná osobní schůzka, kterou valná většina společnosti i soukromníků preferuje.

Vyhněte se zbytečné administraci

V případě, kdy vás osloví půjčka, která je na směnku, můžete si být jisti, že se zákonitě vyhnete jakékoliv nepříjemné administraci, která je součástí především velkých bankovních společností, které si na celé řadě administrativních úkonů doslova potrpí. Vás se tento kolotoč často nesmyslných dotazníků vyhne obloukem a vše vyřídíte během několika málo minut. Peníze vám zprostředkovatelé buď vyplatí přímo na ruku, což preferují jak samotní věřitelé, tak i dlužníci anebo vám budou peníze zaslány na bankovní účet či složenkou, což je ovšem velmi zastaralý a již málo používaný způsob. Ať tak či onak, peníze zpravidla dostanete ještě tentýž den anebo do týdne od chvíle, kdy si o ně zažádáte.

Vhodná varianta pro ty, kteří potřebují peníze ihned

Pokud se nacházíte v tíživé situaci či váš rodinný rozpočet je natolik napjatý že si z něj nemůžete dovolit koupit ani novou ledničku, jistě vám půjčka na směnku přijde vhod. Často jí lidé preferují před různými krátkodobými půjčkami, které mají ovšem rovněž své nezanedbatelné výhody. Jejich obliba he tak velká zejména proto, že peníze klienti získávají opravdu velmi rychle. Čas bývá většinou tím prioritním při řešení různých finančních problémů a to ať již v případě nesplacených dluhů, kterých byste se chtěli alespoň částečně zbavit, tak i v případě, kdy potřebujete akutně zainventovat některý spotřebič ve vaší domácnosti či zaplatit například opravu rozbitého auta a podobně. Jelikož je tato půjčka na směnku ihned na ruku rovněž stejně tak, jako celá řada krátkodobých půjček neúčelová, můžete s její pomocí zafinancovat takřka cokoliv. Na paměti ovšem vždy mějte, že půjčené peníze budete muset dříve nebo později v celé své výši zaplatit svému věřiteli či věřitelům.

Na co si mohu peníze půjčit?

Jak již bylo řečeno na předchozích řádcích, půjčka na směnku je stejně tak, jako její ostatní následovnice neúčelová, což znamená, že s ní můžete pokrýt jakékoliv vaše závazky či si s ní naopak splnit některé z vašich přání. Mnoho klientů si peníze půjčuje proto, aby umořili část svých dluhů z dřívějších dob. Tento způsob řešení se ovšem jeví jako nepříliš vhodný a to zejména proto, že se po čase můžete dostat do značných finančních problémů, ze kterých nebude úniku a to rozhodně vaší psychické stránce nikterak nedodá. Naopak se rozhodně vyplatí půjčit si peníze na vzdělání své či vašich dětí, na nákup automobilu, který je pro vaši rodinu nepostradatelný či na nákup nutného spotřebiče či na rekonstrukci vaší kuchyně či jakékoliv jiné místnosti. V těchto případech vás jistě nebude trápit svědomí, že jste si na něco půjčili z cizích zdrojů, ba naopak. Tudíž se vždy o vaší momentální finanční situaci pobavte se svými nejbližšími a až poté dojděte k řešení, které se pro vás bude jevit jako nejvíce vhodné.

admin

7 Comments

  1. Dobrý den prosím potřebuji půjčku na směnku,bez zástavy nemovitosti příjem mám. Jen seriózní opravdové nabídky bez poplatku předem. Děkuji

  2. Chtěl bych půjčku na směnku 120000kc bez poplatků předem,úrok respektují.

  3. Dobrý den, sháním půjčku na směnku. Opravdu nutně ji potřebují. Předem moc děkuji.

  4. Prosím bez poplatku předem. Jednu jsem již takto žádala a neviděla jsem ani poplatek ani peníze. Moc děkuji za pochopení Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *