29

Půjčka od lichváře

Dostat se do finanční tísně je velmi nepříjemné, i když to může potkat každého z nás. Většinou k tomu stačí, aby se objevila nějaká nepříjemná situace, která naruší náš měsíční rozpočet a hned je tu problém s nedostatkem peněz. Problém nedostatku peněz, se dá řešit několika způsoby, mezi nejběžnější patří půjčka ať už od někoho z rodiny nebo nějaké společnosti. Pokud ale rodina odmítá nebo nemůže finančně a pomoc a instituce odmítají půjčit, protože máte například z dřívější doby zápis v registru dlužníků nebo mají strach, že nebudete půjčku splácet. Tak jsou na trhu ještě finanční půjčky od lichváře.

I když je trh bankovních a nebankovních trh půjček poměrně velký, tak se v něm i přesto najdou lidé, kterým společnosti odmítají půjčit. Jedná se většinou a málo bonitní klienty nebo problémové klienty. Právě pro ty je určena půjčka od lichváře. Problém půjček od lichváře je ten, že většinou nebývají nijak výhodné nebo spíše naopak můžou vám přidělat ještě více problémů, než které jste měli doposud.  Pokud ale o půjčku od lichváře opravdu stojíte, je nejlepší si takového lichváře vyhledat na inzertním webu, kde se to jejich nabídkami jen hemží a sjednat si s nimi osobní schůzku na které si stanovíte přesné požadavky půjčky. Z našeho pohledu ale půjčky od lichváře rozhodně nedoporučujeme, jelikož vás místo pomoci, můžou dostat do ještě větších problémů, než ve kterých jste. Vše ale samozřejmě záleží vás a na vaší situaci, pokud víte, že budete moci velmi vysoké úroky bez problému splácet, nic vám nebrání si půjčku ihned sjednat.

půjčka od lichváře

půjčka od lichváře

Půjčka od lichváře ještě dnes

Spousta žadatelů o půjčku na peníze opravdu spěchá a chtějí je mít co nejdřív, aby mohli poplatit všechny své výdaje nebo zaplatit účty. S tím ale počítají všechny společnosti ale také lichváři, proto u některých z nich není problém získat peníze ještě ten den, kdy peníze potřebujete. Pokud navíc bydlíte v některém z velkých měst jako je Praha, Brno, Ostrava tak získat peníze ještě dnes nebývá žádný problém a spousta lichvářů je ochotna vám vyhovět a poskytnout vám podmínky půjčky, přímo na míru vašim požadavkům.

Půjčka na směnku od lichváře

Jedním z nejčastějších způsobů, jak lichváři půjčují své peníze je na směnku. Směnka přitom může byt velmi nebezpečná pokud, nesplatíte peníze tak, jak je na směnce uvedeno. Při podpisu směnku by měla být směnka celá vyplněná a to tak jak jste předem s věřitelem (lichvářem) domluvili. Spousta lidí v zoufalé situaci je často ochotna podepsat i prázdnou směnku tohle ale určitě nedoporučujeme. Směnku také podepište až tehdy když obdržíte peníze. Pokud dodržíte všechny základní pravidla při půjčce na směnku, tak si zajisté ušetříte spoustu případných problémů, které jsou s půjčkou na směnku spojená.

admin

29 Comments

 1. Nutně bych potřebovala půjčku 80.000 Kč bez zástavy nemovitosti. Mám exekuci, kterou chci vyplatit. Pracuji, pravidelný, doložitelný výdělek cca 18 000 Kč čistého, manžel výdělek cca 20 000 Kč. Nemovitostí ale nelze ručit. Akceptuji jakýkoliv úrok. Pracuji u stejného zaměstnavatele již od roku 1995 v prac. poměru na dobu neurčitou. Podepíši notářský zápis, směnku, jakékoliv jiné jištění, PŮJČKU I OD LICHVÁŘE. Akceptuji jakýkoliv úrok

 2. Dobry den,
  Potreboval bych nutne pujcit 30 000kc,na zaplaceni bytu
  Maximalne na 3 mesice
  Vysoky urok akceptuji
  Prosim o rychle jednani,
  Jsem v registrech proto banka nepujci

 3. Dobrý den potřebovala bych půjčit 30-50 tisíc bez zastavy nemovitosti jsem na MD. Děkuji

 4. Potrebuji rychle pujcku 20-50 tisic. Zaplatim jakekoli uroky. Jsem v registru a ve zkusebni lhute mesicne mam 20 000,-

 5. Dobrý den potřebuji půjčit 400000, na investici vrátím za 24 měsíců 1000000, splátky od prvního měsíce .

 6. Dobry den shanim pujcku bez registru a prijmu 20 000kč co nejrychleji respektuji kazdy urok na smenku nebo od lichvare respektuji kazdy urok. S max dobou splatnosti 2roky. Dekuji za nabidky

 7. Dobrý den sháním do dnešního večera půjčku 20 000 úroky mě nezajímají je mi jedno jaký bude.splátka 4000,- měsíčně prosím o pomoc nemám žádnou nemovitost.Prosím pomozte jsem matka dvou dětí a během týdne jsem naletěla dvoum podvodníkům podepíši opravdu cokoliv

 8. Dobrý den, potřebuji půjčku od lichváře nejlépe ještě dnes a to 30 000 Kč. Děkuji

 9. Dobrý den poptávám půjčku na 250 000,-
  Klidně od lichvaře na směnku. Se splácením nebude problém, měsíční příjem 20 až 25000,- Dolozitelnych 5 až 6000,- zbytek nedolozitelnych, neboť dostávám v hotovosti.
  Bez poplatků předem.
  Děkuji

 10. Sháním rychle půjčku – 30 000 Kč, i od lichváře. Poplatky předem neplatím – podvodníků mám plné zuby.

 11. Dobrý den, prosím o kontakt na nějakého lichváře, který by mi byl ochoten za jakýchkoliv podmínek (podpis směnky) půjčit částku 50 tis. Prosím rychlé jednání. Děkuji.

 12. Dobry den potřebuji půjčku 500000,- ale poplatky predem neplatim podvodníků mám dost. Děkuji předem za pomoc

 13. Zdravím scháním někoho kdo mi půjčí 15 000. Úroky a splátky nechám na investrovi. Jsem pracující takže splátky nebudou problém.

 14. Dobrý den, sháním půjčku od lichváře ve výši 30 000,- ještě dnes v Brně a okolí. Děkuji

 15. Dobry den,potrebuju pujcit 40 000,- od lichvare. Jsem na md s prividelkem,mohlu platit 2000,- mesicne. Dekuji

 16. Dobrý den, potřebovala bych pomoct tíživé životní situaci, mám dluh, exekuci. Nerada bych to tady veřejně rozebírala. Půjčka by se mi hodila, jsem trvale zaměstnaná, mám 2 děti, budu ráda když mi budete moct pomoci děkuji.
  Červená

  • Dobrý den,
   neposkytujeme ani nezprostředkováváme žádné půjčky. Pokud máte půjčky, které nedokážete splácet, doporučujeme požádat o oddlužení.

 17. Dobrý den potřeboval bych nutně půjčit 150 000 moje měsiční přijmy jsou 25000 nejsem v exekuci ale jsem v registru potřebuji to rychle nejlépe Jihlava klidně i od lichváře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.