0

Půjčky pro Slováky

Slovenští občané jsou jedni z největších skupin cizinců žijících u nás, i když je spousta obyvatel v české republice ani nepovažuje za cizince převážně z historických důvodů, kdy jsme byli jeden a ten samý stát tak také přes velmi malou slovní bariéru kdy si je čeština i slovenština velmi podobná. To ale bohužel neplatí pro získání půjčky, kdy banky ale i nebankovní společnosti berou Slováky žijící v ČR jako cizince a proto je k nim přístup jako ke kterémukoliv jinému cizinci žijícímu v česku. Získání půjčky tedy může byt i velmi problematické vše ale záleží na dalších okolnostech převážně vaší bonity.

I když jsou slovenští občané žijící v česku podle legislativy cizinci, některé společnosti k nim přistupují při získání půjčky jako k občanům české republiky, jak je to možné? Je to hlavně díky tomu že většina společností jak bankovních tak nebankovních nepůsobí jen v české republice ale také v sousední slovenské republice což je velká výhoda především když si potřebujete vyřídit jakékoliv finanční produkty. Slovenští občané tedy mají daleko větší šanci vůbec půjčku získat na rozdíl od dalších cizinců žijících v české republice. Jak tedy půjčku pro Slováky získat? Aby jste půjčku získali, budete muset splnit hned několik podmínek,  jednou z podmínek  je trvalý příjem, ať už z vašeho zaměstnání nebo z vašeho podnikání (příjem musí byt doložitelný). Další z podmínek je trvalý pobyt na území ČR pokud trvalý pobyt nemáte, bude lepší žádat o půjčku přímo na Slovensku. Velmi velká výhoda může být, pokud vlastníte nějakou nemovitost v ČR, kterou je možné za půjčku ručit. Pokud splňujete podmínky, nebývá tak problém si třeba půjčit i u některé z bank. Pokud ale nesplňujete podmínky trvalého pravidelného přijmu, ale vlastníte jen nemovitost, můžete si bez problému půjčit u některé z nebankovních společností, které nabízí půjčku přímo za ručení nemovitosti. Všeobecné platí, že čím více věřiteli můžete ručit za svou půjčku že jí dokážete splatit, tím lepší samotné podmínky dostanete. Půjčka je ale převážně určena pro každého Slováka, který potřebuje rychle hotovost.

půjčka pro slováky

půjčka pro Slováky

Výhoda půjček pro Slováky je ta, že se často jedná o jediný způsob, jak se můžou cizinci ze Slovenska dostat k finanční hotovosti, kterou potřebují, a i když se to nezdá, můžou získat i velmi výhodné podmínky většinou stejné jako mají samotní čeští občané. Při sjednání půjčky je ale také potřeba dávat pozor na podvodné půjčky nebo na velmi nevýhodné půjčky a vždy je lepší si společnosti předem ověřit a také si důkladně přečíst celou smlouvu o půjčce. Výhodou může být, pokud si chcete půjčku jen pár tisíc do výplaty tak je možné si sjednat jednoduchou a rychlou SMS půjčku kterou si sjednáte online a obejde se i bez podpisu smlouvy. Ale to pro jakou půjčku se rozhodnete, je jen na vás.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *