0

Refinancování půjček

Vzhledem k tomu že téměř každý druhý občan české republiky má nějakou tu půjčku ať už u bankovní nebo nebankovní ušetřit by chtěl každý. Spousta klientů bývá také často nespokojena se svojí stávající půjčkou a chtěli by výhodnější podmínky nebo splácet méně. A ušetřené finanční prostředky využít na něco jiného třeba na pěknou dovolenou. Právě pro ty klienty co chtějí ušetřit a splácet méně je určeno refinancování půjčky.

Refinancování půjčky spočívá v tom že svoji půjčku převedete pod jinou společnost která vám nabídne výhodnější podmínky než stávající. Díky tomu se můžete zbavit nesmyslných poplatků a také splácet méně a ušetřit tak za rok i několik tisíc korun. Refinancovaní půjček je velmi snadné a rychlé a probíhá tak že se vaše „nevýhodná“ půjčka převede k jiné bance (věřiteli) která stávající společnost (věřitele) vyplatí a zaplatí za vás tedy všechny dlužené peníze a vy už potom budete splácet míň novému věřiteli (bance). Celý proces vyřízení za vás obstará již nová společnost ke které svojí půjčku svěříte a většinou je vše vyřízeno do pár pracovních dní.

konsolidace půjčky

konsolidace půjčky

Bohužel ale tak jako všude jinde můžeme i refinancování půjček narazit na podvodníky nebo neserioznost některých společností. Ač se nám na první pohled může zdát refinancovaná půjčka velmi výhodná  nemusí tomu tak byt. Trik společností například spočívá v tom, že proto aby jste takovou půjčku dostali, musíte využít i některé z dalších služeb společnosti nebo vám například při okamžitém splacení půjčky naskočí nějaký velký poplatek který musíte zaplatit. Ale i přesto je refinancování půjček hojně využívané a klienti často ušetří ročně i několik tisíc korun. Šak přece proč platit víc když nemusíme.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *