1

Půjčky pro dlužníky peníze ihned

Spousta poskytovatelů půjček a společnosti nahlíží na bonitu žadatele o půjčku skrze registr dlužníku ať už je to SOLUS, BRKI nebo NRKI. Jestli už se jméno v záznamu vyskytuje máte u většiny společností prostě smůlu. Dostat se do registru není vůbec žádný problém a nemusíte mít ani nesplacenou půjčku, stačí když se opozdíte se splácením faktury na telefon nebo plyn a zápis do registru dlužníků už vás nemine. Zápis do registru dlužníků může navíc pěkně zamrzet pokud jsi chcete vzít úvěr u některé z bank a chcete ty nejvýhodnější podmínky tak máte prostě smůlu. Na štěstí je momentálně situace na trhu půjček velmi dobrá a to i pro dlužníky. Poskytovatelů půjček pro dlužníky je totiž hodně i když podmínky a úroky bývají vyšší. Spousta žadatel o půjčku pro dlužníky chce, také svojí špatnou finanční situaci řešit další půjčkou i když už několik dalších půjček mají, zde se v tom případě nejedná o žádné dobré řešení protože vzít si další půjčku i když nedokážu platit své stávající půjčky je prostě nesmysl a je tedy potřeba poohlídnou se radši po konsolidaci svých půjček.

půjčka pro dlužníky

půjčka pro dlužníky

Výhody a nevýhody půjčky pro dlužníky

Tak jako všechny jiné půjčky, má i půjčka pro dlužníky své výhody a nevýhody, pojďme se na ně podívat trochu blíž. Mezi výhody půjčky pro dlužníky je určitě to, že získáte půjčku bez náhledu do registru dlužníků. Další velká výhoda může byt rychlost jakou půjčku můžete získat, často stačí jen vyplnit formulář u poskytovatele půjčky nebo telefonicky.Půjčku tedy můžete mít schválenou do několika mála minut od podání žádosti a to bez toho aby jste někam chodili co se dá říct že je hodně supr. Mezi nevýhodami půjček pro dlužníky určitě figurují vyšší úrokové sazby které dostanete. Bohužel poskytovatelé půjček pro dlužníky nemůžou nabízet takové úroky jako banka.

Jak získám půjčku pro dlužníky

Získat takovou půjčku není složitého a často vše co proto budete muset udělat je vyplnit online formulář nebo půjčku vyřídit telefonicky. Pokud už se tedy pro půjčku rozhodnete je dobré si projít co nejvíce nabídek poskytovatelů aby jste si mezi nimi dokázali vybrat pro vás tu nejvýhodnější. Není dobré vzít hned první nabídku kterou dostanete protože se může stát že budete kroutit hlavou jak nevýhodnou půjčku jste si sjednali. Při podpisu smlouvy je také potřeba si pořádně celou přečíst jestli se v ní neobjevují nějaké velmi nesmyslné poplatky nebo pokuty.

admin

One Comment

  1. Dobry den
    Mam takovi problem, potrebovala bych pujcit 10000 kc na vybaveni bytu. Ale jsem bohuzel v registru dluzniku a zadna banka mi nepujci. Proto se obracim na Vas se zadosti o zapujcce. Budu velice rada za jakou koliv odpoved. Moje tel. cislo 702998245

    Dekuji s pozdravem Marcela Berouskova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *