0

Soukromá půjčka

Stále více lidi, se ocitá ve finanční tísni, kterou se rozhodne řešit půjčkou. Jenže většina lidí, kteří peníze nutně potřebují, nejsou dostatečně bonitní a tak půjčku v bance nezískají a tak se kloní k dalším způsobům, jak peníze získat.  Řešením přitom můžou byt nebankovní půjčky. Nebankovní půjčky je možné vyřídit jak u společnosti tak soukromého věřitele. Soukromí věřitelé (investoři) většinou půjčují své vlastní finance a je možné si s nimi tedy domluvit individuální podmínky. Půjčka se tak dá vyřídit bez dokládání přijmu, nebo bez nahlížení do registru dlužníků. Díky soukromým půjčkám od věřitelů je tak možné si zajistit velmi rychle potřebné peníze, protože investor vám může, poskytnou peníze ihned na ruku v hotovosti a vyhnete se tak papírováním, se kterými je spojena jakákoliv jiná nebankovní půjčka u společnosti.

Všichni investoři, poskytující nebankovní půjčky to dělají především k vůli zisku, je proto potřeba počítat s vyšším úrokem, než u klasických půjček. Soukromí investoři jsou ochotni půjčovat i problémovým klientům, kteří už mají nezaplacené závazky, nebo jsou dlouhodobí dlužníci. Z toho důvodu, se také většina věřitelů kloní k zajištění půjčky proti neplacení, nejčastěji se jedná o ručení nemovitosti, nebo jakékoliv jiné movité nebo nemovité věci. Někteří investoři vám půjčí ochotně i na směnku, kterou berou jako dostatečnou záruku. Vždy je ale potřeba, dávat si pozor na věřitele, i když je většina z nich seriózních, jsou mezi nimi podvodníci, kteří se neštítí využít vaší složité finanční situaci ve svůj prospěch. Je proto potřeba, si na vše dávat velký pozor, všeobecně platí vždy si přečíst důkladně smlouvu (hlavně vše co je malým písmem), nepodepisovat prázdnou směnku, nebo taky tu která je špatně vyplněná a hlavně nikdy neplatit žádné peníze předem. Vždy je možné si podle jména a telefonu, každého věřitele prověřit na internetu, kde často najdete informace, zda se dá věřiteli věřit a zda je dostatečně solidní a s kterým nebudou případné problémy.

Soukromá půjčka

Soukromá půjčka

Hlavní výhody soukromé půjčky, jsou určitě v jednoduchosti a rychlosti. Díky investorům u kterých si půjčujete napřímo, si je možné vyjednat naprosto individuální podmínky. Vyjednat se dá naprosto cokoliv, jako jsou úrokové sazby, doby splácení, možnosti předčasného splacení, měsíční splátky a spousta dalších podmínek. Soukromé půjčky jsou ve všech případech bezúčelové , je tedy možné, využít půjčku na cokoliv. Vhodné jsou například i pro lidi bez přijmu, nebo s minimálním příjmem, jako jsou nezaměstnaní, studenti, maminky na mateřské. Když narazíte na solidního a dobrého investora, dá se pořídit půjčka i velmi levně. Mezi investory, je dobré si také vybírat a nevzít hned nabídku toho prvního, který vám půjčku nabídne. Půjčka od soukromého investora, může tedy velmi rychle vyřešit váš problém s nedostatkem peněz a zajistit vám tak potřebnou hotovost, kterou potřebujete na za financování čehokoliv.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *