0

Soukromé půjčky od přímého investora

Ne každému vyhovují nabídky nebankovních společností, proto spousta lidí hledá jiné způsoby, jak si zajistit půjčku, která by vyhovovala jejich nárokům, přitom možností může byt soukromá půjčka od přímého investora. U půjček od přímých investorů si lze sjednat půjčku přesně na míru vašim požadavkům a získat tak lze i velmi výhodnou půjčku. Soukromé půjčky tak se svými podmínkami dokáží konkurovat i bankovním půjčkám, protože většinou nedochází k ověření samotného klienta. Úroky již ale nebývají tak nízké a je potřeba počítat že za půjčku zaplatíte víc než v bance. Snad všechny soukromé půjčky jsou poskytovány na směnku a věřitel tak má velmi snadnou vymahatelnost při neplacení půjčky. U všech půjček od přímých investorů je ale potřeba dávat pozor na podvodníky, kteří se snaží klienty nalákat na první pohled na velmi výhodné podmínky a úroky, ve skutečnosti je ale půjčka velmi nevýhodná a zaplést se s takovým podvodníkem vám může způsobit velké problémy. Dobré je si tedy půjčovat u investorů, kteří jsou ověření, a máte u nich jistotu, že nenaletíte podvodníkovi.

soukromá půjčka od přímého investora

soukromá půjčka od přímého investora

Jednou z výhod je také rychlost jak se dá půjčka zajistit nejlepší je kontaktovat investory přímo ve vašem městě. Ve velkých městech jako Praha, Brno, Ostrava není problém si najít i několik investorů a vybrat si z nich toho, který nabídne ty nejlepší podmínky. Spousta investorů také nabízí, že za vámi přijede kamkoliv a půjčku s vámi uzavře. Peníze vám jsou pak poskytnuty ihned na ruku a nemusíte čekat, než vám přijdou na účet nebo poštovní složenkou. Půjčit se dá u soukromých investorů opravdu libovolná částka od pár tisíc až po několik miliónů. Investory většinou nezajímá, na co půjčku máte a je jí tedy možné využít na cokoliv, bez dokládání účelu. Pokud, vám chce investor poskytnout půjčku na smlouvu, vždy si jí pořádně přečtěte a podepisujte až tehdy, když budete všem uvedeným termínům ve smlouvě rozumět. Vždy je potřeba půjčovat si rozumně a nebrat si půjčku pokud víte, že jí nebudete moci splatit.

Pro získání půjčky většinou není potřeba splnit téměř žádné podmínky, investoři si klienty většinou nijak podrobně neprověřují a není ani potřeba podstoupit žádné velké administrační úkony a většina půjček vám je poskytnuta ihned po podpisu směnky ihned na ruku. Pokud si ale hodláte půjčit větší finanční částku v řádu stovek tisíc nebo i několik miliónu korun, bude po vás investor požadovat ručitele, nebo ručení jakékoliv nemovitosti nebo movité věci v hodnotě půjčky. Ručit za půjčku tak lze většinou i autem, bytem, pozemkem.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *