0

Půjčka pro lidi s exekucí

Marně v průběhu každého měsíce hledáte ve své obálce s příznačným názvem „domácnost“, pár set korun navíc? Pouze jen těžko vycházíte každý měsíc se svou výplatou a peníze nazbyt jsou pro vás cizím pojmem? Nemůžete svou tíživou situaci řešit půjčkou, neboť vám bankovní instituce nechce půjčit peníze z toho důvodu, že máte na své jméno vypsanou exekuci či se nacházíte v insolvenci? V tom případě určitě neváhejte využít možnosti, kterou vám nabízí právě nebankovní společnosti ve formě nebankovní půjčky. Tato půjčka pro lidi s exekucí pro vás může být záchranou právě tehdy, obrací-li se k vám bankovní instituce s žádostí o půjčku zády. Půjčka pro lidi s exekucí tak není holým výmyslem, nýbrž faktem, který vám může v případě těžké životní situace být velmi nápomocen. Mnohdy k vyřízení celé žádosti o půjčku stačí pouze občanský průkaz a připojení k internetu. Chytré on-line interaktivní formuláře, které pracují nepřetržitě, se poté již sami postarají o to, aby se vaše vytoužená částka dostala, co možná nejdříve do vašich rukou. Půjčka při exekuci totiž není nemožná.

Nesporné výhody nebankovních půjček

Nebankovní půjčky s sebou nesou hned celou řadu nesporných výhod. Je totiž nadmíru jasné, že půjčka pro lidi s exekucí je u bankovní instituce zcela nereálná. Žádosti o takovouto půjčku banky velmi často anulují a to především proto, že žadatelé, kteří mají exekuci a tím pádem i zápis v registru dlužníků, nepatří mezi spolehlivé partnery, se kterými by banky chtěli mít co dočinění. Bankovní instituce totiž velmi tvrdě lpí na tom, zda jsou jejich potencionální klienti bonitní či ne. Pokud se ukáže, že platební morálka žadatele není úplně růžová, banka sdělí své jasné stanovisko, kterým bude zamítnutí žádosti. Půjčka pro lidi v exekuci je tak velmi obtížně sehnatelná a to zejména u bankovních společností. Jak již ovšem bylo řečeno již v úvodu, půjčka pro lidi v exekuci není nereálná v případě, zažádáte-li si o ni u nebankovní společnosti.

Jak na to?

Trápí vás exekuce na krku a vy se po přečtení těchto řádků ptáte sami sebe, jak je možné nebankovní půjčku získat? Nasnadě je hned několik možností, které vás k získání finanční hotovosti dovedou. Jednou z nich je to, že se pohodlně posadíte do svého křesla a pomocí internetových stránek dané nebankovní společnosti si o danou půjčku zažádáte on-line pomocí formuláře, který je interaktivní. Postačí mu pouze základní údaje o vaší osobě a finální částka, o kterou máte v případě půjčky zájem. Tento postup vám zabere pouze několik málo minut, které vás posléze dovedou až k vytoužené půjčce. Tento způsob je nejjednodušší a zároveň i nejrychlejší. Dalším velmi oblíbeným způsobem, který lze o půjčku zažádat je formou SMS zprávy, které některé nebankovní instituce rovněž preferují a to velmi rádi. Peníze vám posléze budou poslány buď na bankovní účet, což je nejpopulárnější a zároveň i nejžádanější forma půjčky, anebo vám budou vyplaceny hotově kurýrem společnosti či pomocí složenky, která dorazí do vaší poštovní schránky. Ať tak či onak, půjčka pro lidi v insolvenci či v exekuci se dá velmi jednoduchým způsobem obstarat a to bez zbytečných administrativních úkonů, které nejsou nikomu nikdy příjemné.

Půjčky i bez zástavy nemovitosti

Zástava nemovitosti logicky zvyšuje bonitu daného žadatele o půjčku. Banky většinou zástava nemovitosti donutí k tomu, aby klientovi žádost vyřídila k plné spokojenosti. Pokud tedy žadatel o půjčku má možnost zastavit svou nemovitost, stává se pro banku zajímavým, v opačném případě ne vždy se svou žádostí o půjčku pochodí. Pro žadatele, kteří ovšem nemají možnost zastavit svou nemovitost je nebankovní půjčka na exekuci bez zástavy majetku jediným možným řešením, které je dovede k vytoužené půjčce. Toto řešení je velmi vhodné zejména tehdy, máte-li na krku exekuci a k tomu všemu si nemůžete anebo nechcete dovolit zastavit nemovitost, kterou vlastníte. V některých případech, kdy potencionální žadatelé například ani nedisponují nemovitostí, je toto řešení na místě a pomůže vám tak vyřešit nelehkou finanční situaci. N

Nebankovní instituce vám peníze půjčí i na směnku

Nebankovní instituce vám kromě jiného, nabídnou půjčku i na směnku. Půjčka na směnku s exekucí rozhodně rovněž není ničím nemožným. Půjčky na směnku jsou okamžitě schváleny a vy tak můžete získat až několik tisíc korun na ruku. Ve většině případů je ovšem nutná osobní schůzka, kdy bude potřeba předat instituci jak podepsanou směnku, tak i ostatní nezbytné náležitosti, které povedou k úspěšné žádosti o půjčku. Půjčka, která je na směnku, se rovněž velmi snadněji vymáhá, než půjčka, která je takzvaně bez jakéhokoliv ručení. Ve věřitelích tato forma půjčky budí jakousi větší důvěru. Nutné je především vaše včasné splacení dané půjčky na směnku, kdy je potřeba se zodpovědně rozhodnout, na co dané peníze použijete a jak budete schopni svůj závazek splatit.

Žádné dokazování výše příjmu ani pátrání v registrech dlužníků

Nespornou výhodou nebankovní půjčky je především to, že k jejímu získání není třeba žádných zdlouhavých administrativních úkonů, ani zbytečných otázek týkajících se výše vašeho měsíčního příjmu či toho, jak hospodaříte s rodinným rozpočtem. Nebankovní instituce ani nepátrá po tom, zda máte či nemáte záznam v registru dlužníků. Pokud předchozí řádky hovoří o tom, že půjčku získají i žadatelé, kteří mají exekuci, je naprosto jasné, že registry dlužníků jsou v tomto případě pasé.

Peníze můžete využít i na částečné splacení vaší stávající exekuce

Zbavit se břemene v podobě exekuce není mnohdy jednoduché. Na tyto „neplatiče“ se hledí takzvaně skrze prsty. Na poli finančních služeb jsou tito lidé bráni za černé ovce, které nemají nárok zdaleka vůbec nanic. Pokud ovšem využijete služeb nebankovní instituce, které vás nebudou stát žádné zbytečné poplatky navíc, můžete se tohoto tíživého břemene v podobě jedné či více exekucí, alespoň částečně zbavit a na nějaký čas být víceméně v klidu. Nebankovní půjčky jsou velmi žádané i z hlediska toho, že po svých klientech nevyžadují žádné zbytečné poplatky za vyřízení, zřízení či dokonce sjednání půjčky. Není třeba ani vlastnit nemovitost k zástavě či mít dostatečně vysoký příjem na to, aby s vámi instituce byla spokojená. Předejdete tak celé řadě nepříjemností, kterým byste u banky rozhodně nemohli předejít. Díky těmto možnostem tak můžete dané finanční prostředky využít například na splacení svých závazků u věřitelů, kterým dlužíte peníze. Jedná se sice o ne velmi populární a doporučovanou variantu, ovšem šibeniční lhůty některých bankovních institucí jsou velmi ošemetné. Pokud navíc zaplatíte svým věřitelům alespoň část ze svých exekucí, můžete předejít zbytečným úrokům z prodlení, které jsou mnohdy daleko vyšší, než částka, která vám byla původně poskytnuta ve formě půjčky.

Půjčka je neúčelová

Velkým plusem nebankovních půjček je fakt, že půjčka je neúčelová, tudíž ji můžete využít takřka na cokoliv. Je tedy naprosto jedno, zda danou půjčku využijete na rekonstrukci svého bydlení, nákup nové kuchyňské linky či na nákup dárků k Vánocům či narozeninám. Peníze, které od nebankovní společnosti dostanete i v případě, kdy máte na krku exekuci, tak můžete využít téměř na cokoliv, vás jen napadne. Nikdo se nikdy nebude pídit po tom, k jakým účelům byla daná finanční půjčka určena. Tento fakt budí v potencionálních klientech, kteří se momentálně ocitají ve velmi prekérní finanční situaci, alespoň malou naději na to, že jejich finanční stránka se dá jednou provždy do pořádku. I v těchto případech ovšem dbejte nejvyšší opatrnosti a peníze si půjčujte vždy jen s rozmyslem.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *