0

XS půjčka od Provident – Recenze, zkušenosti a diskuze

Vyřešit finanční potíže lze často vyřešit jen drobnou půjčkou do 15 000 Kč. A přesně takovou půjčku nabízí nová XS půjčka od společnosti Provident Financial získání peněz je tak zase o něco snadnější. XS půjčka nabízí možnost získání finančních prostředků od 2000 Kč až po 15 000 Kč. Půjčka je tak určena spíše na zalepení malých finančních výdajů, které se nečekaně objeví. Splatnost půjčky, je vždy 3 měsíce a není možné ji libovolně měnit, což je oproti dalším půjčkám, kde si můžete dobu splatnosti zvolit libovolně přesně, tak jak potřebujete, značná nevýhoda.

Sjednání je přesto velice jednoduché a podobné tak jako u dalších nebankovních společností, které poskytují krátkodobé půjčky. V podstatě vše co je potřeba, je vyplnění online formuláře který poslouží jako žádost o půjčku. Ve formuláři jen potvrdíte, že je vám víc než 18 let, máte pravidelná příjem a jste občanem české republiky. Dále do formuláře napíšete svoje jméno a příjmení, mobilní telefon a email. To je vlastně vše co je nutné vyplnit. Po odeslání formuláře pak budete kontaktování obchodním zástupcem, který s vámi projedná všechny další nezbytné údaje ohledně půjčky. Důležité bude se rozhodnout, zda si necháte vyplatit v hotovosti nebo necháte odeslat bankovním převodem na váš bankovní účet. Poplatky za vyplacení hotovosti, jsou totiž daleko vyšší, než když byste si nechali poslat peníze na účet. Více v dalším odstavci.

[table id=6 /]

* tabulka splátek zahrnuje poplatky za vyplacení peněz na bankovní účet.

Poplatky za XS půjčku nejsou nijak velké, přesto vždy záleží, jakou částku si chcete půjčit a taky, zda si chcete nechat poslat peníze na účet nebo nechat vyplatit v

XS půjčka

XS půjčka

hotovosti. Dobrým příkladem může byt půjčka 10 000 Kč jak jinak než na 3 měsíce. Pokud byste se pro takovou půjčku rozhodli a nechali si peníze vyplatit na bankovní účet, tak na poplatcích zaplatíte 1 802 Kč, pokud byste si ale chtěli nechat peníze vyplatit v hotovosti na ruku, tak za poplatky zaplatíte ohromných 4 602 Kč což je o 2 800 Kč více, než když si necháte peníze poslat na účet. Rozdíl od klasické půjčky je u XS půjčky taky v tom, že splacení probíhá ve splátkách. Celkem byste měsíčně při půjčce 10 000 Kč spláceli 4 868 Kč měsíčně.

Rychlý přehled

  • Půjčka 2 000 Kč až 15 000 Kč
  • Vyplacení na účet nebo v hotovosti
  • Sjednání online nebo telefonicky
  • Bez ručitele a skrytých poplatků
  • Minimální věk: 18 let
  • Pro schválení je nutné mít České občanství
  • Nutnost mít pravidelný příjem: Ano
  • Splácení probíhá pravidelně každý měsíc nebo týden
  • Půjčku poskytuje společnost Provident Financial s.r.o.

Pro koho je XS půjčka vhodná? Prakticky může o půjčku žádat každý, kdo má pravidelný měsíční příjem a občanství v České Republice. Půjčka je tak vhodná především pro ženy na mateřské dovolené, důchodce nebo plnoleté studenty, kteří potřebují peníze třeba na studium. Velikostí, se půjčka řadí spíše mezí malé a slouží tedy především k zaplacení nečekaných výdajů, nebo když vám chybí peníze do výplaty. Využít půjčku lze ale na cokoliv, jelikož provident nepotřebuje doložení účelu půjčky.
 

Mám zájem o xs půjčku ➜
 

[table id=5 /]

Patříte mezi klienty XS půjčky a máte s ní osobní zkušenost? Podělte se s ní dole v komentářích. Děkujeme.

admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *