2

Půjčka ihned na ruku bez příjmu

Finance hýbou světem. Ceny veškerého zboží a služeb neustále rostou, a ač se z televizních obrazovek dozvídáme o tom, že naše ekonomika stoupá, tak nějak nevidíme kde tomu tak je a jakým způsobem to ovlivňuje náš život. Platy zaměstnanců se drží stále na stejné částce, která se podle všeho mění, ovšem naše výplatní páska říká něco jiného. Lidé, kteří si tak chtějí udržet určitý životní standard, se mnohdy uchylují do neznáma a to tím, že si jednoduše půjčí peníze na to, po čem jejich srdce touží, a posléze nevědí jakou půjčku, by měli dříve splatit. Jejich rodinný rozpočet strádá a banky dělají, jako by se absolutně nic nedělo. S tímto nastaveným konceptem ovšem málokdo z nás něco zmůže a tak je třeba hledat cesty nejmenšího odporu, které by nám dopomohly jak k vytouženým penězům, ale i k tomu, abychom posléze nemuseli přemýšlet nad tím, zda zaplatíme nájemné či další splátku půjčky. K tomu vám může dopomoci půjčka ihned na ruku bez příjmu, která je aktuálně jednou z nejoblíbenějších půjček vůbec.

Nechoďte do banky a pro půjčku si zajděte raději do nebankovní instituce

Banky se musí řídit striktními a také velmi tvrdými pravidly, které jim určuje ČNB. Ta má totiž zálusk nejen na žadatele o hypoteční úvěry, kterým od září roku 2018 naprosto překazí jejich plány o vlastním bydlení, ale i na spotřebitele, kteří si chtějí půjčit nikoliv miliony nýbrž pouze pár tisíc korun na živobytí či dovolenou se svou rodinou. Těmito pravidly se bohužel každá finanční instituce, tedy banka musí řídit, tudíž se není čemu divit, že člověk, který se domnívá, že jeho plat odpovídá standardu, nedosáhne na půjčku, o kterou by měl zájem, jelikož tabulky bankovní instituce hovoří jinak. To samé platí i v případě, kdy žadatel o půjčku neprokáže svůj pracovní poměr, tedy bude nezaměstnaný a bude žádat o půjčku v bance. Ani v tomto případě nebude půjčka ihned na ruku bez příjmu možná. Neprokazatelné zaměstnání se totiž rovná neprokazatelnému příjmu. V obou těchto případech vás tak banka pošle o dům dál a vy budete odcházet s prázdnou domů. To samé vás ovšem bude čekat i tehdy, budete-li mít záznam v registru dlužníků či na vás bude vypsaná exekuce. O vaši osobu se tak ani v tomto případě nebude banka zajímat. Tudíž si ušetřete cestu do této instituce a raději se rovnou obraťte na nebankovní společnost.

Proč mi nebankovní společnost půjčí a banka nikoliv?

Jak již bylo řečeno v předchozích řádcích, banky se musí řídit striktními pravidly, které mají ve své kompetenci ti, jenž sedí v ČNB. Tato pravidla jsou mnohdy velmi přísná a obyčejným klientům téměř nedosažitelná. Tudíž vám banka nepůjčí v případě, kdy jste bez trvalého zaměstnání, nemáte dostatečně vysoký příjem a také tehdy, máte-li záznam v registru dlužníků. Jelikož se ovšem nebankovní společnosti těmito pravidly řídit nemusí, svým klientům poskytují půjčky i tehdy, nesplňují-li zmíněné podmínky dané bankou. To znamená, že půjčka ihned na ruku bez příjmu je u nebankovní společnosti možná. Tudíž se nemusíte obávat nepříjemných dotazů směřujících na výši vašeho příjmu ze zaměstnání či otázek, zda vůbec nějaké zaměstnání máte či nikoliv. Nebankovní společnost rovněž nezajímá, zda na vás byla v minulosti dávné či nedávné vypsaná exekuce či zda se nacházíte v registru dlužníků a máte jisté prodlevy v placení svých závazků. To je zásadné rozdíl mezi bankou a nebankovní institucí, která navíc své klienty nezatěžuje zbytečnou administrativou, která je pro obě strany naprostou ztrátou času.

Jak si o nebankovní půjčku mohu zažádat?

O nebankovní půjčku lze velmi snadno zažádat i on-line z pohodlí vašeho domova. Tudíž si ušetříte cestu do instituce a budete tak téměř ihned informováni o tom, kdy vám peníze budou říkat pane. Půjčka ihned na ruku tak bude vaše během několika málo minut, což by se vám u banky stát rozhodně nemohlo. Stačí, když navštívíte webové stránky dané společnosti a vyplníte interaktivní on-line formulář, k jehož vyplnění toho opravdu příliš nepotřebujete. Prakticky stačí pouze občanský průkaz, ze kterého vyčtete vše podstatné. Po vyplnění nezbytných údajů o vaší osobě a také o tom, kolik peněz chcete opravdu půjčit, vás bude kontaktovat nebankovní pracovník, který vám sdělí další podrobnosti o průběhu vaší žádosti o půjčku. Daná půjčka na ruku ještě dnes může být vaše. Tak jednoduché to opravdu je. Dále můžete o půjčku zažádat také pomoci SMS zprávy, což rovněž zvládnete z pohodlí svého domova.

Jsem momentálně bez zaměstnání, půjčí mi nebankovní společnost peníze?

Jak již bylo řečeno, i když momentálně nechodíte do zaměstnání a to ať již dlouhodobě či se jedná pouze o krátkodobý a přechodný stav, kdy nemáte příjem, danou půjčku i přesto získáte. Půjčka bez doložení příjmů na ruku totiž funguje tak, že po vás instituce nechce žádné pracovní smlouvy ani doklady, které dokazují výši vašeho příjmu, tudíž o vaší pracovní absenci nebude ani vědět. Půjčka ihned na ruku je totiž kouzelná v tom, že nebankovní instituce nesehrává v tomto případě roli kata, který tasí hlavu každému, jenž vysloví přání o nebankovní půjčku, která by vyřešila například jeho momentální finanční potíže.

Nemám bankovní účet, bude problém mi peníze zaslat domů?

Nemáte bankovní účet? Nic se neděje. Rozhodně vás nikdo nebude tlačit do toho, abyste si ho nechali zřídit u první instituce, kterou máte ve svém okolí. Oproti bankám, které peníze poskytují především na bankovní účet klienta, který si ve většině případů musí i účet u dané společnosti ihned zřídit, vás u nebankovní instituce tento problém nečeká. Půjčka na ruku bez účtu je totiž v roli nebankovní společnosti možná. Peníze se vám dají totiž zaslat buď poštovní poukázkou do vaší schránky, kde ovšem musíte počítat s menším poplatkem za zřízení anebo vám je může přivést kurýr dané společnosti přímo až k vám domů. Zdarma a navíc v rekordním čase. Mnohdy mají klienty peníze mnohem dříve, než proběhne bankovní převod. To, že tedy nevlastníte bankovní účet, rozhodně není žádnou překážkou.

Potřebuji si peníze půjčit naléhavě o víkendu, je to možné?

Pokud vám půjčka i o víkendu nic neříká, je ten nejvyšší čas tuto mezeru ve znalostech napravit. Pokud totiž potřebujete akutně půjčit peníze, například na zaplacení doktora, kterého jste byli nuceni navštívit o víkendu, jelikož byla bolest čehokoliv silnější, než jste čekali anebo jste akutně museli vyhledat lékařskou pomoc či zaplatit odvoz svého vozu a podobně, pomoci vám může právě tato půjčka do hodiny na ruku, o kterou je možné si zažádat i o víkendu. Je to až k nevíře, ovšem je tomu opravdu tak. V bance byste se pouze stěží domáhali půjčky o víkendu, není tomu tak?

Na co si mohu peníze půjčit?

To, na co si peníze půjčíte, je zcela a pouze na vás. Daná nebankovní půjčka je totiž neúčelová, což v překladu znamená, že ji můžete, využít téměř na cokoliv vás jen napadne. Potřebujete opravit fasádu domu anebo zrekonstruovat svou starou kuchyň? Anebo máte v plánu nákup spotřebiče či uvažujete vy či vaše dítě o tom, že od nového školního roku nastoupí na vysokou školu, kde bude třeba platit školné? Ať již jsou vaše plány s penězi jakékoliv, je pouze čistě na vás, jak s nimi naložíte. Zpovídat se totiž nebudete muset absolutně nikomu. Vezměte tak například svou rodinu na dovolenou k moři či jim pořiďte překrásné dárky k Vánocům.

admin

2 Comments

  1. Dobrý den.Bohužel se mi v tomto teplém počasí rozbila lednička. Jsem sama a nemám si od koho půjčit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *