0

Půjčky pro klienty s exekucí

Propadáte zoufalství pokaždé, když se podíváte do své peněženky, která zeje prázdnotou? Máte strach, že v příštích týdnech nebudete schopni své rodině zajistit ani základní potraviny a to jenom proto, že vám na krku visí exekuce a žádná z bank vám nechce poskytnout půjčku? V tom případě jste ještě nejspíše neslyšeli o možnosti půjčky pro klienty s exekucí. Ta se od ostatních půjček liší především v tom, že vám ji nebankovní instituce zřídí i v případě, kdy nesete na svých bedrech takovéto břemeno.

Proč mi nebankovní instituce půjčí a banka nikoliv?

Důvodem, proč jsou půjčky pro klienty s exekucí u banky nemyslitelné, je jednoznačný. Jedná se totiž o fakt, že banka má vůči svým klientům jasně nastavené parametry, kterých je třeba se držet. Banka totiž v první řadě hledí na bonitu svých potencionálních klientů. Pro banku je nadmíru důležité, aby daná bonita čili platební schopnost, byla, co možná nejvyšší. Co to znamená? Znamená to především fakt, že pokud máte například nízký měsíční příjem či jste zatíženi právě již zmíněnou exekucí, banka s vámi dále nechce mít nic společného, jelikož pro ni nejste dostatečně solventním klientem. Z tohoto důvodu jsou půjčky pro klienty s exekucí možné pouze u nebankovních společností, které bonita klienta ani jeho momentální finanční situace nikterak nezajímá. Právě proto je možné o půjčku požádat nebankovní společnost nikoliv banku, která vám na vaší žádost sdělí rezolutní ne.

Minimum administrativních úkonů

Pokud jste si již někdy v minulosti půjčovali peníze u banky, jistě víte, jak moc si její pracovníci potrpí na administrativě, která je více než obsáhlá. Tudíž pokud byste si momentálně měli tu možnost požádat si o půjčku v bance, museli byste se obrnit obrovskou dávkou trpělivosti, jelikož stohy papírů, které je potřeba při pouhém úvěru vyplnit, jsou opravdu astronomicky velké. V případě, kdy ovšem budete o půjčku žádat u nebankovní společnosti, bude vám zaručeno minimum administrativních úkonů a maximum spokojenosti. Jelikož nebankovní společnosti moc dobře vědí, jak otravné je zbytečné papírování a nespočet razítek, které v tomto případě projdou rukama úředníka. Z toho důvodu budete ušetřeni zbytečným lejstrům a naopak se budete moci, co možná nejdříve těšit na vytouženou sumu peněz z poskytnutého úvěru.

Rychlost vyřízení je úctyhodná

Rychlost vyřízení půjčky u nebankovní společnosti je opravdu krátká. U klientů, kteří se na nebankovní společnost obrátí, s žádostí o půjčku totiž v mnoha případech hraje velkou roli čas. Může se například jednat o situaci, kdy si klient v minulosti půjčil u lichváře, kterému momentálně není schopen zaplatit splátku a ten mu hrozí astronomicky velkými úroky či se může jednat o situaci, která má naopak klienta zachránit před exekucí a on nutně potřebuje peníze a to nejdříve do druhé dne a podobných situací je celá řádka. Na základě těchto zkušeností lidem, kteří jsou buď zatíženi exekucí či se nachází v insolvenci anebo v naprosto jiné neméně tíživé situaci, nabízí nebankovní společnosti pomocnou ruku. Půjčka pro lidi s exekucí je často vysvobozením se z drápů exekučních úřadů, které jsou svým jednáním velmi neoblomné. Jedině tímto způsobem se tak často lidé mohou dostat ze spárů těchto nelichotivých lidí a osvobodit se od dluhů, které napáchali oni sami svou nerozvážnosti či někdo jiný z jejich rodiny či dokonce příbuzných. Půjčky pro dlužníky s exekucí jsou tak často vyřizování v rekordních časech a to nanejvýše do jedné hodiny od samotného požádání o půjčku.

Můžu si půjčit peníze, i když mám nízký měsíční příjem?

Tato otázka napadá jistě každého, jenž si chce požádat o půjčku. Banky totiž velmi často hrají se svými potencionálními klienty takzvanou hru na pravdu, kdy se snaží z těchto lidí vymámit všechny podstatné informace, které by jim mohli pomoci s vyřizováním půjčky. Mezi jednu z nejvíce nepříjemných otázek na tělo patří bezpochyby ta, která se týká výše měsíčního příjmu žadatele. Pokud totiž žadatel neprokáže svou bonitu tím, že jeho příjem je v mezích normy, může na půjčku od banky doslova zapomenout. Bohužel se velmi často stává, že má žadatel o poznání nižší příjem, než banka určuje za přijatelný, tudíž na půjčku nedosáhne ani ten, který se doposud domníval, že má dostatečně vysoký příjem, se kterým v bance nikdo nebude mít problém. V případě nebankovní společnosti ovšem tyto obavy můžete odložit stranou. V této instituci se vás nikdo nebude ptát na výši vašeho měsíčního příjmu a už vůbec ne například na hospodaření vaší domácnosti. O tom, jak využíváte své peníze a kolik jste schopni měsíčně utratit za rodinné výdaje, nebankovní společnost jednoduše nezajímá. Pokud se tedy domníváte či vám v bance dokonce bylo sděleno, že máte malý měsíční příjem a tudíž na půjčku můžete zapomenout, zažádejte si o půjčku u společnosti nebankovní a nemusíte zdaleka nic řešit.

Musím kvůli půjčce zastavovat majetek či nemovitost?

Pokud patříte mezi klienty, kteří jsou zatíženi exekucí, je nadmíru jasné, že budete minimálně rádi, když vám exekuční úřad nezabaví střechu nad hlavou, tudíž je naprosto vyloučeno, aby po vás nebankovní instituce požadovala ke zřízení půjčky zástavu nemovitosti či zástavu vašeho majetku. Půjčka na exekuci bez zástavy majetku je rozhodně samozřejmostí. Chtít po někom, kdo je rád, že má kde bydlet zástavu majetku, je jako okrást malé dítě o hračku. Nikdo tak po klientech, kteří mají i po těch, kteří nemají exekuci nechce, aby svůj závazek zpečetili ještě zástavou. Bohužel u některých bank tomu tak opravdu je. Banky se tak proto jistí pro případ, kdy nebude mít klient na zaplacení půjčky a ony budou moci použít veškeré své zákonné a vaším podpisem stvrzené možnosti dalších úkonů možných k vymáhání dlužné částky. Tudíž rozhodně nemusíte mít strach z toho, že pokud máte exekuci či se momentálně ocitáte ve velmi špatné finanční situaci, bude po vás instituce požadovat zástavu majetku či jiné formy ručení.

Jak si mohu o půjčku zažádat?

O nebankovní půjčku si můžete zažádat hned několika způsoby. Prvním z nich je možnost žádosti o půjčku on-line a to pomocí interaktivního formuláře, který naleznete na webu dané společnosti. Ten po vás bude chtít vyplnění nezbytných údajů, které ovšem snadno naleznete například na vašem občanském průkaze. Do několika málo minut od odeslání formuláře vás bude kontaktovat finanční zřizovatel, který vás navede v dalších krocích do zdárného konce a stvrdí vaši žádost o půjčku do několika málo minut od požádání. Poté se budete moci těšit z peněz, které rychle připlují buď na váš bankovní účet, složenku či rovnou do vaší dlaně. Další forma rychlé žádosti o půjčku je forma SMS zprávy. Po odeslání SMS ve správně zadaném tvaru se můžete těšit na rychlou odpověď a následné finální kroky, které též povedou k vyplacení požadovaných peněz.

Na co si mohu půjčit?

Půjčit si můžete na cokoliv, vás jen napadne. Nebankovní půjčka je totiž neúčelová, což znamená, že její využití je zcela a jen na vás. Díky tomu tak půjčené peníze můžete zúročit nákupem nového spotřebiče, který si zaslouží třeba vaše kuchyně či nákupem nové kuchyňské linky, televize či počítače pro vaše ratolesti. Záleží tak pouze na vás, jakým způsobem své půjčené peníze utratíte či za jakým účelem je zúročíte k vašemu prospěchu.

Půjčky pro klienty s exekucí
5 (100%) 1 vote

admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *