3

Soukromé půjčky na směnku

Máte v plánu půjčit si peníze? Nemáte momentálně zaměstnání či se nacházíte v těžké životní situaci, ze které nevít kudy kam a jedinou spásou pro vás může být momentální finanční injekce v podobě soukromé půjčky na směnku? V tom případě neotálejte a o danou formu půjčky si, co možná nejdříve zažádejte u těch správných rukou. Ne všechny osoby, které soukromé půjčky nabízejí, jednají v rámci dobrého chování a může se mnohdy jednat i o lichvu, která vám může naopak ještě další starosti připravit. Vždy se tedy zajímejte o zdroj, ze kterého si chcete dané peníze půjčit. Ušetříte si tím spoustu nepříjemností.

Proč zvolit formu soukromé půjčky na směnku?

Máte záznam v registru dlužníků? Anebo máte příliš nízké platové ohodnocení, které vám neumožní vzít si klasickou bankovní půjčku? Ať tak či onak, důvodů, proč zvolit raději formu soukromé půjčky na směnku namísto klasické krátkodobé půjčky od bankovní instituce, může být hned několik. Za prvé banky, mají velmi specifická pravidla, při určování toho, komu žádost o půjčku schválí a komu ne. Bonita klientů je pro ně prioritní, a pokud tedy máte například špatnou platební morálku, nebo jste ji někdy v budoucnu měli, stejně tak jako nízký příjem, můžete na půjčku u banky jednoduše zapomenout. Od těchto klientů banka totiž neočekává včasné splacení celé jistiny i s úroky a vystavovat se tak tomuto riziku je pro banku více než zbytečné. Právě proto vám peníze nepůjčí a vaši žádost smete ze stolu. Lidé se pak často obracejí na nebankovní instituce, které nemají tak vysoko postavené měřítko hodnocení svých klientů a peníze jim bez větších problémů půjčí. Jedná se ovšem spíše o krátkodobé a nízké částky, pokud máte v plánu půjčit si mnohem více, je pro vás schůdnější variantou právě forma soukromé půjčky.

Výhody soukromé půjčky

Výhody soukromé půjčky na směnku jsou jednoznačné. Kromě toho, že vám zachrání záda v případě, kdy nejste schopni prokázat svůj příjem či nemáte úspěch ani u nebankovního sektoru, který může v případě vyšších částek půjčky otálet se schválením, je pro vás tato forma, jak získat peníze, co možná nejlepší. Peníze, půjčují totiž investoři, jinými slovy soukromé fyzické osoby, které od nich čekají zhodnocení. To znamená, že musíte v těchto případech počítat s trochu vyššími úroky, než u běžných půjček. Každý investor chce samozřejmě na svém vkladu, co možná nejlépe vydělat. To ovšem neznamená, že chce svého klienta obrat o veškeré peníze. Pokud si budete dávat velký pozor na splatnost půjčky a nebudete zbytečně otálet se splátkami, vše proběhne velmi hladce ke spokojení obou zúčastěných stran.

Kolik si na směnku můžete půjčit?

Tato otázka zajímá snad každého, kdo se tímto tématem chce nebo musí zabývat. Pokud vás tedy zajímá, jak vysoké půjčky na směnku od soukromých osob mohou být, máme pro vás odpověď. Částky se mohou pohybovat od 3.000 Kč do 90.000.000 Kč. Ano, až takto astronomické mohou být. Mohou tak stoprocentně vyřešit vaše momentální finanční potíže. Navíc, díky tomu, že vám peníze nepůjčuje bankovní či nebankovní instituce, nýbrž fyzická osoba, který je soukromým investorem, můžete peníze očekávat během několika málo chvil. Peníze jdou totiž přímo z kapsy vašeho potencionálního investora a tím pádem je můžete mít ve velmi krátkém čase. Vše záleží na domluvě s investorem a rozumných důvodech toho, jak rychle peníze opravdu potřebujete.

Peníze dostanete ihned na ruku

Půjčka na směnku ihned na ruku, láká stále více potencionálních klientů. A není se čemu divit. Kdo by se chtěl dobrovolně zpovídat ze svých činů a finančních trampot, které má za sebou. Kdo by se chtěl chlubit svých ne příliš vysokým platem a strádáním rodiny, kterou není třeba mnohdy schopen živitel ani uživit. Asi nikdo, že? Tyto otázky tak zůstanou navždy zapovězeny v případě, kdy se rozhodnete obrátit se na soukromého investora, který se nebude pídit po tom, na co jste peníze potřebovali. Je mu totiž víceméně jedno, zda peníze potřebujete proto, že si nemůžete dovolit zaplatit léčebné výlohy pro své blízké či proto, že máte několik dluhů z dřívějších dob a potřebujete se jich jednou provždy zbavit. Nemilé otázky na tělo, tak investoři raději nechají v kompetenci bankovních orgánů, které si na podobné otázky velmi potrpí. Do těžké životní situace se může dostat kdokoliv a kdykoliv. Každý je strůjcem svého štěstí, a pokud mu do karet osud přivedl nepříznivou situaci, je již člověk sám o sobě, nucen se s nepřízní osudu poprat. Zpovídat se ještě třetím osobám, není milé nikomu. U investora tak tuto etapu rychle přeskočíte a přejdete k tomu, že vám poskytne peníze rovnou na ruku bez sebemenších okolků. Vy jen podepíšete příslušné formuláře, kterými se zaručíte, že peníze, co možná nejdříve vrátíte i s úroky zpět do kapsy investora. Jelikož a protože v mnohých případech hraje velkou roli právě čas, o čem hovoří třeba valná většina nesplacených půjček, u kterých po pár dnech naskáčou astronomicky velké úroky, snaží se i oslovení investoři, co možná nejdříve vyjít vstříc svým klientům.

Mějte na paměti, že soukromí investoři půjčují z vlastních zdrojů

Je dobré vždy neopomínat to, že půjčky investoři poskytují svým klientům z vlastních zdrojů. Což v překladu znamená, že půjčky na směnku z vlastních zdrojů, jsou potencionálním klientům k dispozici oproti jiným institucím, ve velmi krátkém čase. Neočekávejte tak zbytečné formality ani žádné průtahy, ze strany investorů. Peníze totiž mají ve většině případů ihned k dispozici.

Na co si můžete půjčit?

Zajímá vás, na co všechno si můžete peníze půjčit? Odpověď je na cokoliv. Peníze můžete tak investovat třeba do svých koníčků, do vzdělání sebe či svých dětí anebo za ně jet na vysněnou exotickou dovolenou a podívat se do míst, která vás již roky lákají. Je naprosto pasé, zda si za peníze pořídíte novou koupelnu, kuchyňskou linku či multifunkční spotřebiče do domácnosti. Po tom, co si za peníze půjčíte, se totiž nikdy nikdo pídit nebude. Nikomu se nebudete muset zpovídat z toho, že jste peníze utratili za svou novou milenku či, že jste si jednoduše chtěli pořídit nové a luxusní auto. Vaší fantazii se meze rozhodně nekladou, a pokud víte, že jste schopni finanční hotovost svému investorovi, v dohodnutém čase vrátit, není se čeho obávat.

Lidé, půjčenými penězi umořují své dluhy

Lidé velmi často za půjčené peníze, umořují své dluhy, které mají z dřívějších dob. I toto je možné. Peníze si totiž můžete půjčit opravdu na cokoliv, a pokud vaší finanční situaci pomůže umoření několik dluhů najednou, není rozhodně, co řešit. Tento jev je velmi častý a lidem ve většině případů velmi pomůže splacení několika dluhů najednou. Jelikož si mohou u investora půjčit opravdu horentní sumu peněz, je pro ně tento způsob jasným východiskem z dluhové pasti. Penále, které mnohdy půjčky obnáší při pozdním splacení, jsou velmi často opravdu astronomické a poté, co nezaplatíte jednu splátku ani druhou splátku, začnou se nahromaděná penále společně s úroky a poplatky z prodlení neustále zvyšovat, což často vede k dluhové pasti dlužníka, který se nemůže finanční tísně nikterak zbavit. Jediným jeho východiskem je tak získat potřebný obnos peněz a půjčky postupně zaplatit i s nahromaděnými úroky. I takto se dá vyřešit nepříznivá finanční situace v případě, kdy se rozhodnete, že je již na čase své dluhy jednou provždy poplatit.

admin

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *