3

Půjčka na směnku s exekucí

Máte momentálně hluboko do kapsy a nadcházející výplata je v nedohlednu? Nepůjčí vám banka peníze, protože máte příliš nízký příjem či záznam v registru dlužníků a jste tak pro ně nezajímavým a především nebonitním klientem? V tom případě se jistě neváhejte obrátit na nebankovní společnost, která si s vaší momentální finanční tísní velmi rychle poradí. Tudíž pokud vás trápí tíha exekuce či jiného finančního břemene, neváhejte se obrátit na kteroukoliv nebankovní instituci, která si s vašimi finančními problémy poradí a pomůže vám najít adekvátní řešení, jak se dostat z momentální tísně. Půjčka na směnku s exekucí, tak rozhodně není ničím nereálným.

Jak si o danou půjčku mohu zažádat?

O nebankovní půjčku si zažádáte velmi snadných a především rychlým způsobem. Můžete si samozřejmě zvolit, jaká varianta žádosti pro vás bude více přijatelná. Jednou možností je totiž požádání si o půjčku za pomoci on-line formuláře, který naleznete na stránkách dané finanční instituce a k jehož vyplnění vám postačí pouze hrstka základních osobních údajů, které vyčtete za vašeho občanského průkazu. Po odeslání interaktivního formuláře, který vám bude k dispozici po celých 24 hodin denně a to sedm dní v týdnu, budete kontaktování finančním poradcem, který s vámi danou půjčku vyřeší a zhodnotí konkrétní možnosti, jakými k vám dostat toužebný finanční obnos. Tímto způsobem si zažádáte o nebankovní půjčku, která vám bude vyplacena na směnku. Věřitel se jinými slovy směnkou ujišťuje v tom, že z vaší strany nevzniknou žádné zbytečné náklady, které by byly spojeny s vaší platební neschopností či nemožností splácet měsíční splátky v plné výši a včas. Půjčka na směnku s exekucí, tak zajišťuje jejímu poskytovateli, téměř stoprocentní jistotu v to, že s vámi jakožto s dlužníkem, nebudou sebemenší problémy. Abychom ovšem nezapomněli na druhou možnost sjednání dané půjčky, tak ta je ve formě SMS zprávy, kterou v příslušném tvaru odešlete dané finanční instituci. Mnohdy vám ovšem tyto dvě formy vyřízení nebudou stačit k tomu, abyste se dostali k půjčce na směnku a to především na základě jejich specifických vlastností, které s sebou tato forma půjčky nese.

Žádné zdlouhavé formality ani zkoumání výše vašeho příjmu

Pokud vám nahání husí kůži pouze představa, že se vás cizí člověk bude ptát na vaše osobní hospodaření s penězi či na výši vaší výplaty, potěšíme vás. Nebankovní společnosti totiž tyto otázky svým klientům zásadně nepodávají. Ptáte se proč? Především je to proto, že tyto choulostivé otázky nestojí ani v žádném případě v cestě získání půjčky na směnku z vlastních zdrojů a to především proto, že se snažíme peníze poskytnout opravdu všem klientům a to bez rozdílu. Jelikož mají banky své specifické požadavky, které jim ukládá jejich směrnice, musí po svých klientech vyžadovat celou řadu formalit, které ve většině případů ani nevedou ke kýženému cíli, kterým je úspěšná žádost o půjčku. Aby ovšem půjčka pro dlužníky s exekucí byla dostupnější a to všem, nebaví se nebankovní společnosti se svými klienty o tom, kolik vydělávají ani jaké jsou jejich měsíční výdaje. Tyto informace jsou pro ně totiž zcela naprosto bezpředmětné.

Jak již bylo řečeno, pokud vás tíhne k zemi břemeno v podobě exekuce, dozajista u bankovní společnosti s žádostí o půjčku neuspějete. Půjčka pro lidi s exekucí je totiž pro banku absolutně nepředstavitelná a dá se říci, že absolutně nereálná. Banky sází jako na své koně především na klienty, kteří mají dobrou platební schopnost a uspokojivou bonitu. V opačném případě jsou pro banku nespolehlivými klienty a nemá se s nimi v zásadě o čem bavit. Pokud tedy máte momentálně exekuci či dokonce několik, do banky se rozhodně nevydávejte. Navštivte rovnou nebankovní společnost, která si s vaší momentální finanční situací poradí a půjčka na směnku ihned na ruku bude vaše.

Mám záznam v registru dlužníků, půjčí mi instituce peníze?

Záznam v registru dlužníků je jakási důtka za to, že jste v minulosti či současnosti nezaplatili vše tak, jak bylo domluveno s danou institucí. Mnohdy se ovšem nejedná pouze o horentní splátky půjček, nýbrž o banální splátky například telefonních zařízení či pozdě zaplacené faktury za mobilní služby či internetové připojení. I tyto zdánlivé banality vás ovšem mohou přivést do problémů a stejně tak, jako je tomu v případě, kdy máte na své jméno vypsanou exekuci, vám i nyní banka peníze rozhodně nepůjčí. To ovšem neplatí rovněž pro nebankovní společnost. Půjčka na směnku s exekucí může být vaše i v případě, máte-li jakýkoliv záznam v tomto neblahém registru dlužníků. Na základě toho, že se do tohoto registru mnohdy lidé dostávají ne zrovna vlastní vinou, ale vinou svých příbuzných, známých či dokonce partnerů, je poté velmi těžké kdekoliv jinde než u nebankovní společnosti sehnat peníze.

Čekají mě u půjčky na směnku vyšší úroky?

U některých půjček na směnku opravdu můžete čekat vyšší úroky, než u klasických krátkodobých či spotřebních půjček na různé potřeby do domácnosti. Na směnku totiž ve většině případů půjčují i fyzické osoby, které mají volné finanční prostředky a tímto způsobem je zhodnocují. To znamená, že se můžete těšit na vyšší úroky než u klasické půjčky. Nebankovní společnosti se ovšem snaží zachovat optimální a přijatelné úroky z půjček na směnku a to především na základě lidského přístupu, který si jako jedni z mála nebankovní instituce zachovávají. Půjčka na směnku tak není nikterak nevýhodným finančním produktem, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Můžu si peníze půjčit na zaplacení exekuce?

Peníze si na zaplacení vaší jedné či více exekucí rozhodně půjčit můžete. Dokonce je tato půjčka na exekuci bez zástavy majetku, což znamená, že nutně nemusíte přijít i o to nejcennější a tím je střecha nad hlavou. Na základě toho si tak můžete peníze na směnku půjčit i v případě, kdy máte velmi těžké finanční období a několik exekucí na krku. Abyste se vyhnuli velmi astronomickým částkám, které byste zaplatili na úrocích z prodlení a na různých poplatcích, může se takováto půjčka, stát vaším záchranným člunem a pomoci vám tak opět vrátit se alespoň do uspokojivého životního standardu. Nemělo by se ovšem splácení půjčky a exekuce další půjčkou příliš přehánět. Díky tomuto nerozvážnému jednání se totiž můžete dostat do ještě začarovanějšího kruhu dluhů, ze kterého nebude po dlouhé roky úspěšné cesty ven.

Na co dalšího si můžu peníze půjčit?

Mnoho klientů nebankovních společností se mylně domnívá, že jsou půjčky účelové a musí je využít pro ten daný účel, jakým je například rekonstrukce domu či stavba nového bydlení. To ovšem není pravda. Půjčky od nebankovních institucí jsou neúčelové, což v překladu znamená, že danou půjčku můžete využít, jak vám bude libo. Můžete si například zaplatit studium pro sebe či vaše ratolesti, koupit si novou pračku, rekonstruovat kuchyňskou linku či koupelnu anebo si pouze půjčit peníze na lepší Vánoce. Vaší fantazii se meze rozhodně nekladou, tudíž si s penězi, které vám instituce poskytne, můžete vesměs dělat, co vás jen napadne.  Myslete ovšem rovněž i na to, že pokud si na něco půjčíte, je více než jistě, že to také budete muset splatit, což znamená, že nad svými půjčkami vždy dobře popřemýšlejte a rozhodně si nepůjčujte peníze tehdy, víte-li, že je nebude schopni splácet řádně a také včas.

admin

3 Comments

  1. Dobrý den chtěla bych se zeptat že bych měla zajem o pujcku ale mam exekuci a bus jsem koukala ze takovou modem pijcujete tak bych chtela dalši info prosim a jesli nevadi ze nemam bankovni učet děkuji

  2. Dobrý den potřeboval bych půjčit na nábytek momentálně jsem se přistěhoval do bytu a mam tu úplně prázdno tak by to chtělo aspoň na li postele dekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *